Ben Makyajın M'sini Bilmiyormuşum :)

Yahu bu yaşıma geldim hani far sürerim, rimel, allık, ruj kullanırım. Hepsini aynı anda kullandığımda eni konu makyaj yaptım sanırdım meğerse m'si bile değilmiş. Bir süredir bir çok blog'u takip etmeye başladım, eh tabi içlerinde makyaj içerikli olan bloglar çoğunlukta. Öyle şeyler öğreniyorum ki hiç duymadığım şeyler bazıları. Okudukça okudukça ilgimi çekenleri, merak ettiklerimi liste yapmaya başladım. Tahmin edersiniz ki bayağı uzun bir liste oldu. Neyse bu hırsla geçenlerde Sephora'ya gittim. Hem de indirim varmış ya, bakarım diye. İçeri girdim, girmemle birlikte sanki elim, kolum, bacağım, her şeyim içime kaçtı :) Bir strese girdim anlatamam. Başımı kaldıramadım yukarıya, sanki yabancı memlekete attılar gittiler beni. İçeride bir tur atıp dışarı çıkabildim. Ama söz veriyorum ikinci denememde başarılı bir alışveriş gerçekleştireceğim. Listedekileri almamak olmaz. Beni izlemeye devam edin ;)

4 yorum:

 1. ben tezgahtarların ablukasından dolayı giremiyorum kozmetik mağzalarına bi rahat bırakmıyorlar panik atağım tutuyor sana bol şanslar artık kozmetik marketlerden alışveriş yapıyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Vallahi bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ama nereye kadar dedim kendime :) Kozmetik marketlerde şansım daha yüksek haklısın.

   Sil
 2. Öğrendiklerini bizlerle de paylaşmalısın;) İzliyoruz..

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.