Samsun'dan Merhaba :)

Leman Kültür'de kahvaltı tabağı
Merhabalaaar; dün yazamadım yorulmuşum gezmekten. Sabah 10:00'da evden çıkıp akşam 18:00 'da eve gelirsen böyle olur tabii. Sabah kahvaltısına Samsun'a yeni açılan Leman Kültür'e gittik. Ablalı kardeşli Leman hastası olduğumuzdan annemler de bize uydular. Şu gördüğünüz koooskoca kahvaltı tabağını bitirmeye uğraştık ama ı-ıh nafile olmadı.

Samsun Çakırlar Korusu
Bir güzel karnımızı  doyurduk, sohbetimizi ettik sonra Samsun'da yıllardır bakımsız halde kalmış ama geçen yaz tekrar yapımına başlanmış Çakırlar Korusuna gittik. Çok güzel olmuş çok. Samsun'a yolunuz düşerse uğramadan gitmeyin derim. Çok keyif alacağınıza eminim. İçerisinde yemek yiyebileceğiniz, çay içebileceğiniz işletmeler dışında, piknik yapabileceğiniz masalar da mevcut. Çocuklar için oyun alanı da artısı.
Samsun Çakırlar Korusu 

Gezdik gezdik sıra gülmeye geldi tabii. Ben daha Samsun'a gelmeden alınan biletlerle Cem Yılmaz'ın gösterisine gittik. Aman Allah'ım, herkesin söylediği kadar varmış. Özellikle 2. bölümde gülmekten gözlerimden yaş geldi. Öldürdü beni gülmekten. Yine yapmış yapacağını. Canlı izleyememiştim önceden bahsettiğim gibi nasip bunaymış.

Samsun Çakırlar Korusu
Bir avm ye gidilir de mağaza gezilmez mi derseniz de Mudo indiriminden bir kaban kaptım. Anneciğim aldı sağ olsun ;)
Gece de ölü gibi uyumuşum. Bugüne gelirse sıra, çok radikal bir karar vererek 30 yıllık saçlarımı işte tam da bugün boyattım. Emel Acar rengine:) Sanırım katalogdaki adı "kumral bakır"mış. Bütün beyaz tenli bayanlara öneririm. Bence çok güzel oldu.

Samsun Çakırlar Korusu
İnternetim var evet ama laptop'ı kapabilirsem Samsun'dan daha nice yazılarla görüşmek üzere.

Samsun Çakırlar Korusu

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.