Canım çok sıkkın


ayakkabı
ayakkabıayakkabı


Hiç sormayın hiiiç. Dün de bahsetmiştim biraz ama bugün daha geniş bir şekilde bahsetmek istiyorum. 36 numara ayakkabı bulmakta zorlanıyorum. Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Mango, ... Listeyi daha çok uzatabilirim fakat uzadıkça içim daha da sıkılıyor. 37 olur ümidiyle apar topar denediğim ayakkabılar bile olmadı ayacıklarıma. Bu cicilere bir yerlerde rastlarsanız haber verin bana olur mu? Acaba 36 numara giyen bayan sayısı çok da mı olmuyor yoksa az diye az mı yapılıyor? Bu soruların cevabını bu zamana dek hiç alamadım. Kardeşcağızıma resimleri gönderdim bir de o bakacak Antalya'dan. Belki ben bulurum dedi.
Demek ki ne yapmak gerekirmiş? Ayakkabıyı görür görmez panter gibi atlamak gerekirmiş. İşte o zaman numaramı bulabileceğime eminim. Dolayısıyla gururlana gururlana giyip gezinebilirim ortalıkta.
Hepinizden haber bekliyorum:)4 yorum:

 1. bu ayakkabı derdi öldürür bizi bende koca ayaklının tekiyim.39 numara ayakkabı bulamıyorum,bulsam da kaba duruyor. bence şükret haline en azından bulunca güzel görünüyordur. ulus'ta hamamönünde kendine istediğin model ayakkabıyı yaptırabilirsin. oldukçada uygun fiyata ayağının tam numarasına göre yapıyorlar. tavsiye ederim..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten mi?? Şu an günüme güneş gibi doğdun inan :) Aydınlanma yaşıyorum resmen. İlk fırsatta Hamamönün'deki o yeri bulmalıyım. Teşekkür ederim.

   Sil
 2. oliv kundura demirtaş mah. hamamönü sok. no:7 tel:312 40 95 böyle de bir adres var elimde... umarım işine yarar. bende koca ayaklarıma çizme yaptıracağım.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.