Denedim : The Balm Shady Lady

Kendime inanamıyorum ama işte bir 'denedim' yazısı yazıyorum. Birkaç blogda tavsiye yazıları okumuştum bu far paletleri hakkında böylece denemeye karar verdim. Geçenlerde Watsons'ın yaptığı indirimlerde de Volume 2 ve 3'ü bulabildim.

shady lady
Volume 2'den; 5 farklı rengi deneyebildim bu zamana kadar ve renkleri çok beğendim. Maalesef resimleri internetten bulup yükledim. Şu an güzel resimler yükleyemiyorum. Fırsatım olduğunda çekip yükleyeceğim söz. Yalnız yine daha önce yorumlarda okuduğum gibi ben de renklerin çok kalıcı olmadığını söylemek zorundayım. Kaç saat bilmiyorum ama bir süre sonra farlar göz kapaklarınızdan uçup gidiyor. Far bazı kullanmamız tavsiye edilmiş ancak ben henüz kozmetik sektörüne o kadar ısınamadığımdan far bazı almayı başaramadım. Eğer far bazları konusunda bilginiz varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
shady lady
Volume3'e gelirsek; ondan da 3 farklı renk denemişim. Yine diğerleri gibi bu renklere de bayıldım ama yine bunlar da uçup gidiyor. Eğer denildiği gibi far bazı ile sabitlenebiliyorsa bu renkler kesin alın derim. Bazıları günlük bazılarında minik ışıltılar var ve göz kapaklarında inanılmaz güzel görünüyorlar. 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.