Ice Tea Şeftali Aşkım :)
Size büyük aşklarımın birinden bahsetmek istiyorum: Lipton Ice Tea Şeftali. Bu muhteşem içeceği bulan, keşfeden muhteşem insana ya da insanlara buradan teşekkür etmek istiyorum. Resmen benim kurtarıcım oldular. Ne kurtarıcısı? Ne alaka? diyorsanız eğer hemen anlatayım;

Birkaç sen evvel maalesef midemde ülser başlangıcı olduğu tespit edildi. Bu nedenle asitli içecekler başta olmak üzere severek yediğim birçok şeye kısıtlamalar hatta yasaklar gelmişti. Ben de bu dönemde alternatif içecekler denemeye başladım haliyle. İlk başta geleneksel içeceğimiz ayranla başladım denemelerime ama o da her şeyle içilmiyordu. Sonunda Lipton Ice Tea Şeftali'yi deneme fırsatım oldu ve tadını aldığım ilk an 'İŞTE!' dedim içimden. Aradığım içeceği bulmuştum.


Her yemeğin yanında, her atıştırmalıkla, her şeyle ama her şeyle iyi gidiyor. Yazın aynı 'kızgın kumlardan soğuk sulara' tanımlamasına uyduğunu hissettiğim tek içecek. Sıcaktan bunalmış serinleyecek bir şeyler ararken buz gibi bir Ice Tea Şeftali imdadıma yetişiyor.


Kışınsa şömine başında kar manzarası izlerken en güzel içecek. Şömine resmi ne derseniz eğer kalorifer başında ice tea yudumlarken hayalini kurduğum şey böyle bir şömine. :)
Yani Ice Tea sayesinde midemdeki rahatsızlığı kolayca yenebildim. Ayrıca tüm bayanlara tavsiye ederim kalorisi diğer içeceklere göre çok daha az. Hep Ice Tea, her zaman Ice Tea!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.