İnanılmaz Bir Eğlence, Stres Attırıcı ve Kalori Yakıcı ;)

Size bugün üçü bir arada bir eğlencelikten bahsetmek istiyorum. Beyler zaten sever böyle şeyleri ama bir de bayanlara tanıtmak lazım. Kızılay AVM'yi Ankaralılar duymuştur diye tahmin ediyorum. Evet çok muhteşem bir avm değil ama 5. katında muhteşem bir eğlence merkezi var. Bendeniz bir bayan olarak bu tarz yerlere girmekten hep çekinmişimdir, içeride istemeyeceğim durumlarla karşılaşmaktan korktuğumdan. Macera Adası'nda ise kendimi çok ama çok rahat hissettim. Çalışanları inanılmaz güler yüzlü ve yardımseverdi. İçeride her eğlence merkezlerinde bulunan oyun makinelerinden mevcut ama benim asıl bahsetmek istediğim Macera Adası içerisindeki Lazer Arena!
Macera Adası
Resimde gördüğünüz gibi üzerine bu çekici (!) yeleklerden giyiyorsunuz ve grup gittiğiniz arkadaşlarınızla takımlara ayrılıp savaşa başlıyorsunuz :)
İçeriye minimum 2 maksimum 22 kişi girebiliyor ancak bir not düşmeliyim eğer yoğunluk varsa ve grubunuzun sayısı azsa başka bir grupla birleşip içeri girme olasılığınız var. Daha kalabalık daha eğlenceli bunu aklınızdan çıkarmayın.
Macera Adası
İçeride inanılmaz ışık oyunları sizleri bekliyor. Yelekleriniz, vurulduğunuzda, biri sizi vurduğunda ya da durumunuzda oluşabilecek herhangi bir değişiklikte sizinle konuşuyor. Mesela ard arda çok fazla vurulursanız size saklanmanızı tavsiye edebilir ;) Işık oyunlarının yanı sıra size müzik ve sis de eşlik ediyor. İçeriye verilen sisle önünüzü görmekte kimi zaman zorlanabilirsiniz. İçerisi filmlerde gördüğümüz uzay çağından bir kesit gibi. Dekora bayılacağınıza eminim.
Macera Adası

Macera Adası
Oyunun kurallarına gelirsek; 15 dk ya da 30 dk lık oynayabiliyorsunuz. Benim elime 5dk lık tanıtım demolarından geçmişti ve inanın 5dk da su-ter içinde kaldım. 15 dk oynayanların da çıktıkları hallerine şahit oldum, inanın hiçbir sporun başaramayacağı bir görüntüyle karşılaştım.
Arena içerisinde fethetmeniz gereken kaleler var ve fethettikten sonra tabii ki o kaleyi korumalısınız. Hem kaleyi koruyacaksınız, hem diğer takımdan olanları vuracaksınız hem de başarabilirseniz diğer takımın kalesini de ele geçireceksiniz. Arena içi labirent gibi ve ışık oyunları haricinde karanlık. Kimin nereden çıkacağı belli olmuyor ve bu da oyuna daha çok heyecan katıyor.
Herkese hayatın stresinden kurtulabilecekleri bu oyunu şiddetle tavsiye ediyorum. Dekorlar arasında saklanacağım, birini vuracağım derken spor da yapmış oluyorsunuz.
Beyler; böyle şeylere bayıldığınızı biliyorum. Paintball için kilometrelerce yol almak, o toz toprağın içine girmek ya da boyaların yarattığı acıdan ve morluklardan kurtulmaya ne dersiniz. Şehrin göbeğinde size savaşabileceğiniz bir arena açmışlar. Bayanlar; eğlencenin yanında muhteşem bir kalori yakıcıyla karşı karşıyasınız. Takımınızı kurun ve savaşmaya başlayın. İnanın müptelası olacaksınız. Ve son olarak sevgili aileler; aile boyu katılabileceğiniz bu oyun sayesinde çocuklarınız aslında yaşamaması gereken sınavların stresinden arınacak ve aileniz beraber bir aktivite yapmanın inanılmaz hazzına ulaşacak.
Kim bilir belki bir gün Kızılay AVM'deki Lazer Arena'da karşılıklı oynarız.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.