Zerrin Tekindor & Haluk Bilginer


Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor
Hala dün akşam izlediğim tiyatronun etkisinde sırıtıyorum. Zerrin Tekindor ve Haluk Bilginer'in baş rollerde oynadığı Antonius ile Kleopatra'yı izledik. Haluk Bilginer'i daha önce de "7"(Şekspir Müzikali)'nde izlemiştik. O oyundan daha güzel bir oyunu henüz görebilmiş değilim. Muhteşem bir gösteriydi. Parantez içinde söylemek istedim. Antonius ile Kleopatra'da da çok eğlendik.
Zerrin Tekindor'un oynadığı karakterin yaşadığı gel-gitler beni benden aldı. Ayrıca biz Onur Ünsal'ın ilk bölümde oynadığı karaktere de bayıldık. Çok iyi oynuyor. Mert Fırat'da karakterin içine girmişti resmen. Beni duyar mı bilmem ama buradan tebrik ediyorum kendisini. Haluk Bilginer'le ilgili bir şey yazmamı beklemiyorsunuzdur herhalde. Mert Fırat, Onur Ünsal, Serkan Ercan, Evrim Alasya, Muharrem Özcan, Gözde Kırgız, Zeynep Alkaya, Tuğçe Karaoğlan ve Mehmet Özbek diğer oyuncular.
Tiyatro Oyunu

Böyle tanıdık yüzler görmek de artı oldu bize çünkü ne yalan söyleyeyim onların da oynadığını bilmiyorduk giderken. Dilerim sizlerin de bu oyunu izleme fırsatınız olur. Oyun 2 gün daha Ankara'da olacak bu sefer yakalayamazsanız eminim bir kez daha geleceklerdir. Eğlenceli, azıcık da hüzünlü severek izleyeceğiniz bir oyun.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.