Blogum için Bumerang

Bumerang, bizim için ne ifade ettiğini bizlerden duymak istemiş. Bize de anlatmak düşer öyle değil mi?
Blog yazmaya, daha çok yeni başlamama rağmen Bumerang'ın bloglar için önemini çok önceden duymuştum. Sesinizi daha çabuk duyurabilmenizi sağlıyor, hediyeler, sürprizler ve etkinlikler de yanında bonusu oluyor diyorlardı.

Blog yazmaya başlar başlamaz benim de ilk işim Bumerang'a üye olmak oldu. Çok heyecanlıydım. Üyelik sistemini hızlı hızlı okumuş, nasıl ilerleyebilirim diye detaylı hazırlıklar yapmıştım. Üyelik sistemi sayesinde kendimi de geliştirdim, yazılarımı da. Çünkü içerikleriniz iyi olduğunda, insanların ilgisini çekebildiğinde ilerleyebiliyorsunuz. Ben de öyle yaptım. Zaman geçtikçe içeriklerim zenginleşti. Daha araştırmacı oldum, daha iyi yazmaya çabaladım. Bu sayede farklı bloglar da keşfettim ve zamanla ilerledim.
Şimdi YazarCafe'ye yazılarımı gönderebilmek için daha sıkı çalışıyorum. Bu sayede sesimi daha çok duyurabileceğime inanıyorum. Bu konudaki en büyük destekçim Bumerang. Yazı yazmayı çok seviyorum ve sevdiğiniz bir şeyi yaparken destek görmek çok büyük bir şans. Beni bu konuda teşvik ettiği için ne kadar teşekkür etsem az.
Kendimi geliştirmemi sağlamasının yanı sıra üstüne bir de çeşitli reklamlarla para kazanmamı sağlıyor. Bunlar da bambaşka bir heyecan. Bir reklam paylaşımı yaptığımda kaç tık aldığımı kontrol etmeden duramıyorum. Vücudumda adrenalin salgılanıyor ve daha mutlu hissediyorum.
Bu tatlı etkinlik bile içimde hafif heyecan kıpırtıları olmasına yol açtı. Tekrar teşekkürler Bumerang.

2 yorum:

 1. İnanmıycaksın ama ilk defa senden duydum ve hemen girip bakıyorum:)
  Blogunu takibe aldım:) Oyüzden merhaba diyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :) Sevindim :) Evet hemen üye olmalısın. Çok yararını göreceğine eminim.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.