Neler Neler Geçti Ancak Gelebildim

Günlerdir uğrayamadım buralara çünkü anne, baba ve kardeşin evime ziyaretiyle minik evimdeki her şey ayaklandı. Gezdik durduk eve gelince de kolum kalkmadı maalesef. Herkes evlerine çekilince de ben yeni yeni toparlanıp yazı yazmaya başlayabildim. Her şeyden önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutlamak istiyorum. 23 Nisan'da tabii ki Anıtkabir'deydik ve Ata'mızı ziyaret ettik. Bütün dualarımızı ona gönderdik ve onu ziyarete gelmiş diğer minikleri izleyerek eğlendik. Çocuklar her zaman hayatın tadı.
Kardeşim 1 gün önce geldi biz de onunla Kızılay çıkarması yaptık. Pasajları tek tek dolaştık. Kızılay'a gelenler bilirler. Aklınıza gelebilecek her çeşit incik boncuk mevcuttur. Eh biz de bu incik boncuklara gereken önemi gösterdik tabii. Sonra birlikte daha önce bahsettiğim Lazer Arena'ya gittik. Sıkı bir How I Met Your Mother takipçisi olan kardeşim, Barney'nin sık sık oynadığı oyuna gireceği için çok heyecanlıydı. Çıkışta da çok eğlendiğini söyledi. Siz de gidin, eğlence garantilidir.
Annemler gelince de bir Ankamall çıkarması gerçekleştirdik. Fotoğraf makinemi almadığım için çok pişmanım  resim ekleyemiyorum çünkü etkinlikler çok fazlaydı. Çocuk koroları, miniklerin yaptığı defileler, Tosbaa sergisi, ... Say say bitmeyecek gibi.
Böyle gezenti olunca da bloga yazı yazacak zaman kalmadı. Yarından itibaren eski tempomuza döneceğimiz sözünü veriyorum. Görüşürüüüzz...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.