Down Under Natural's - Argan Oil

Birkaç ay önce 30 yaşıma girdim. Bu yaşıma kadar saçlarıma annemin son yıllarda kardeşimle benim saçlarıma yaktığı kınalar haricinde bir defa gölge yaptırmıştım. Böyle önemli bir yaş dönümünün ardından saç rengimi değiştirmek istedim. Vee saç rengim böyle oldu ;)

Saç rengimden çok memnunum zaten burada bahsetmek istediğim saç bakımım. Bu yaşıma kadar sadece şampuan kullanan ben boyadan sonra saç kremi kullanmak zorunda kalacağımı biliyordum bu yüzden Elseve'in boyalı saçlar için olan şampuan ve saç kremini kullanıyordum. Daha sonra Argan Oil'i o kadar sık duymaya başladım ki sadece sıvı saç kremini alarak denemek istedim. 
Bu ürünün beni cezbeden özelliği saçınıza uyguladıktan sonra durulamak zorunda olmayışınız. Çünkü saçta bekletilip sonra da durulanması gereken ürünlerden hep uzaklara kaçmışımdır. Hadi deneyeyim diye alıp çok memnun kaldığım bir ürün oldu ve şimdi tüm serisini almayı düşünüyorum. Bu nedenle sizlerle de paylaşmak istedim. 
Saçınızın fazla suyunu havluyla aldıktan sonra kremi uygulayıp sonra saçlarınızı kurutuyorsunuz ve saçlarınız yumuşacık oluyor. Bunu kullanmaya başladığımdan beri duş esnasında saç kremi kullanmayı da bıraktım. Kokusu da güzel. Saçı boyalı - boyasız herkes kullanabilir bence.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.