Açık Hava Mekanları - Taksim!?

Havaların ısınmasıyla bahçeleri olanlar bahçelerine çıktı çoktan. Bir çok aile de okulların kapanmasıyla yazlık evlerine taşınacak ya da güney bölgelerdeki evlerine gidecek. Havalar hep sıcacık olsa da hep yeşillikler içerisinde yaşayabilsek.
Balkonlar, bahçeler, teraslar her biri için örnek olabilecek güzel mekanlar, kimisi kalabalık aile ya da arkadaş ortamları için kimi de eşinizle kızınızla oğlunuzla sessizliği dinlemek için. Doğa her zaman bizi rahatlatan en önemli faktör olacak ve ona sonuna dek sahip çıkacağız.
***Şu anda Taksim'de yaşanan, senaryosu baştan sona fiyasko olan filmi şaşkınlıkla takip ediyorum. Günlerdir gerçek halkın üzerine ses bombaları, gaz bombaları, tazyikli sularla saldıran polis, 10-15 kişilik grubu bir türlü geri püskürtemedi. Resimlere bakıldığında da bellerinde silah, ellerinde telsiz bulunan bu insanlar bizlere başka şeyler çağrıştırıyorlar. Lütfen bu devlet, halkını aptal yerine koymayı bıraksın. Çok çok zeki olduğumuzu günlerdir paylaşılan posterler, yazılar, karikatürlerle göstermişizdir diye düşünüyorum!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.