Bu Yazı Benden Suspus Olan Tüm Bloggerlara Gelsin! Neredesiniz?

Blog yazmaya sesimi duyurabilmek, fikirlerimi paylaşabilmek ve benimle aynı şeyleri yapmak isteyen bir grup içerisinde olmak için başladım. 6 aydır yazıyorum ve her gün onlarca yeni postta, ojeler, ayakkabılar, parfümler, elbiseler görerek bilgileniyordum. Müthiş bir mecra burası diyordum taaa ki 2 gün öncesine kadar. Herkes ortadan kayboldu.
Sosyal medyayı postları reklam etmek, takipçi sayılarını arttırmak için çok etkin bir şekilde kullanan bloggerların bu resimleri görmemeleri mümkün mü? 
Ben görmediklerine inanmıyorum. Alakasız post yayınlayanları takip listemden çıkarıyorum artık. İsterlerse beni takip edenlerde beni takip etmeyebilirler. Konuyla ilgili post hazırlayan arkadaşlara mesaj atarak teşekkür ettim. Ellerine sağlık hepsinin. Ülkemizde tarih yazılırken, bizler gibi yüzlere binlere ulaşabilen insanların sinmemesi gerekir diye düşünüyorum. Olaylar wikipedia'ya bile düştü : http://en.wikipedia.org/wiki/2013_Turkish_protests

Bütün bu görüntülere suskun kalamazsınız. Tam şu anda Ankara Kızılay Meydanı'nda sakince toplanan halka polis 200 metre öteden sis ve gaz bombası fırlatıyor. Olanlara arkanızı dönmeyin. Dönerseniz o paylaşıp durduğumuz bütün postlar yalan olur.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.