Ülkemiz Üzerinde Oynanmak İstenen Oyun. Lütfen Okuyun ve Yayın ki Günlerdir Harcanan Emek Heba Olmasın!

Aşağıda okuyacağınız yazı çok ama çok güvendiğim bir arkadaşım tarafından yazıldı. Halkımızın günlerdir gösterdiği ılımlı direniş terörist eylem gibi gösterilmek isteniyor ve bu yolda çalışmalar başladı. Lütfen dikkat."ismini vermemizin tehlikeli olduğunu düşündüğümüzden ismini kullanmayacağımız akp il başkanlığında görevli bir arkadaşımızın vasıtasıyla öğrendiğimiz şunlardır

-1-tüm ülke çapında akp gençlik kollarına mensup seçilmiş kişilerle gizli toplantı ve haberleşme başlamış verilen bilgiler sadece ağızdan ağza hiçbir iletişim cihazı kullanılmaksızın kanıt bırakılmayacak şekilde aktarılmaktadır. 
-2-taksim, ankara ve izmir olaylarına müdahale etmek için çevik kuvvet polisi kılığına sokulup polis gücünün sayısı arttırılacaktır. kimin hangi bölgeye gideceğini sadece kendisine söylenmektedir.
-3-eylemcilere müdahale etmek adına polisle çatışmaya girebilecek kişiler seçilip eylemcilerin arasına sokulmakta veyahut eylemcilere yakın bölgede çatışma çıkarıp polisi eylemcilerin üzerine sürmek amaçlanmaktadır.
-4-pkk dhkpc bdp gibi terörist gruplar desteklenerek başlatılan açılım, barış süreci, akil insanlar gibi durumların tekrar gündem olmasını ve gezi parkı eylemlerinin terörize olarak daha kolayca dağıtılması amaçlanmaktadır. öcalanın yaptığı açıklama neticesinde akp desteğiyle özellikle taksim meydanı pkk mitingine çevirilmeye uğraşılacaktır.
-5-olayları terörize etmek için toplanan pkk ve destekçilerini engellemeye çalışan kişilere karşı gelinecek, saldırılacak ortamda karmaşa çıkarılacaktır. böylece gezi parkı ve ülke çapında yapılan eylemler haksız duruma düşürülerek terörist faliyet görüntüsü verilecektir.
-6-günlerdir oluşan durgunluk ve belirsizlik neticesinde insanların ilk iş günü sabahında alanlardan çekildiği sırada bu eylemler net olarak gerçekleştirilecektir.
--Bilgiler net ve kesindir. Arkadaşımızın kimliğinin belirlenmemesi için biz diret olarak yayamıyoruz ancak haber kanallarına bunları geçicez.

Sizde bu haberi yayın ve işlerin yüzünün değişmesine engel olun"

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.