Kariyeriniz Hakkında Şüpheleriniz mi Var? Cevap Burada...

Merhaba Her Şeyden Konuşanlar;
Bumerang sayesinde tanışmış olduğum ve kullanım şansına eriştiğim bu siteyle ilgili deneyim yazımı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aşağıda da detaylı bir şekilde anlattığım gibi hayatta mutsuzsanız, bunun nedenini onlar yardımıyla kolaylıkla bulup, düzeltebileceksiniz. Detaylı bilgi için : http://www.insparkus.com/ Yararlı bir deneyim sizleri bekliyor.

İnsparkus sitesine üye olduktan hemen sonra yaptığım mini test sonucunda Vizyon, Konum ve Plan olarak bölünmüş 3 paketten Vizyon'a yönlendirildiğim için o paketi seçtim.


Vizyon, kendi içerisinde 5 adımdan oluşuyordu. Her adım başında, kısa bir video ile o adım içerisinde nelerle karşılaşacağım örneklerle anlatıldı. Yine her adım başında bulunan ses kayıtları size bir terapideymişsiniz gibi hitap ediyordu ve söylenenleri takip ettiğimde kendimi hayallerimin içerisinde buldum. Bu ses kayıtları geleceğim için kurduğum hayallerimi gerçekleştirebileceğime daha çok inanmamı sağladı.

Adımlarda sorulan sorular, kendi hakkımda daha çok düşünmeye, kendi içimde görmediğim ya da arka plana ittiğim yönlerimi gün ışığına çıkarmama yardımcı oldu. Birçok şeyi yapabilmek için aslında düşündüğümden de çok potansiyelim olduğunu fark ettim.

Benimle ilgili tüm işlemler bitince koçumdan gelecek mesajı sabırsızlıkla beklemeye başladım ve daha 2 gün olmadan mesaj geldi.

İnsparkus sizi öyle bir yolculuğa çıkarıyor ki tüm adımların sonunda aslında bütün çıkarımları kendiniz yapabiliyorsunuz ama yine de bir başka gözden yorumunu almak için sabırsızlanıyorsunuz.

Danışmanımdan gelen mesajı okuduğumda beni destekleyen sözleriyle daha heyecanlı bir ruh yapısına girdim. Kendimi, büyük ölçüde, doğru tanıdığım ortaya çıktı. Kolajımla ilgili yaptığı yorumlarla, gelecek hayallerimi somut bir halde kelimelerle önüme koymuş oldu. Bu sözcüklerle artık kendimi daha iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Her insan gibi benim de kendini ifade edememe sorunum mevcut.

Bu tek paketi uygulayarak ulaştığım sonucun çok olumlu olduğunu belirtmek isterim. Kariyeri ile ilgili tereddütler yaşayan, nereden başlayacağını bilemeyen ya da hayatını daha mutlu ve huzurlu yaşamak isteyen her birey bu çalışma sonucunda yolun sonunda bir ışık görecektir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.