Süslenme Zamanı

Dip boyama zamanım gelmişti kardeşimin gelmesini bekledik ardından da aile boyu kuaföre döküldük. Senelerdir gittiğimiz Meral Kuaför Atakum'a ikinci şubesini açmış. Eh biz de yazlıkta kaldığımıza göre oraya gidelim dedik. 56'lar şubesi de zaten çok güzel dizayn edilmişti ama en yenisi en iyisidir değil mi?
İşte böyle bir manzaraya karşı saçlarınızı yaptırmak istemez misiniz? Ben görünce bayıldım :) Denize karşı çayınızı, kahvenizi yudumlamak gibisi var mı?

İçeriye girince bir dergi kataloğuna girmişsiniz gibi hissedeceksiniz. Çok zevkli döşenmiş.

Kozmetik ürünleri rahatlıkla inceleyebileceğiniz, adeta bir kozmetik mağazasını andıran bu köşe de çok zevkli.

Meral Hanım bu köşede de sanata duyduğu sevgiyi çok farklı bir bakış açısıyla sunmuş bizlere ve ben bu köşeye de bayıldım :)


'Bütün kızlar toplandık' konsepti oluşturup giderseniz, sıranızı beklerken ya da farklı bir durumda keyifli bir masa başı sohbeti yapabilirsiniz.

Ojeler de çok şık bir sunumla bizlere sunulmuş.

Ve; her gün özlü bir söz yazılan kara tahta...
Meral Kuaförün güzel ve kaliteli hizmetinden çok bahsetmek istemiyorum çünkü dediğim gibi biz senelerdir gidiyoruz ve çok memnunuz. Başta Meral Hanım olmak üzere tüm çalışanların güler yüzü, ilgili hizmeti, yapılan güzel sohbetler her şey mükemmel. Sizler de kuaförde bile kaliteli zaman geçirmek isteyenlerdenseniz 56'lar şubesini ya da yeni açılan Atakum şubesini tercih edebilirsiniz.
Son olarak kardeşimle benim gülümsememize yol açan, çok ince düşünülmüş bir resim paylaşmak istiyorum sizlerle;
Boya ve yıkama esnasında kulakların korunması için düşünülmüş bu kulaklıklar bizim çok hoşumuza gitti. Resmini çekmeden duramadık. Sizce nasıl olmuş?

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.