Hafta Sonu Gelmiş

Samsun'da ailemin yanındayım. Şansıma bu yaz deniz çok güzel. Geçen sene seller sular olduğundan ayak ucumu bile sokamamıştım denize. Bu sene acısını çıkarıp kendimi hep sahilde buluyorum. İyi de yapıyorum bence ;)
Sizin de benim gibi bir köpeğiniz varsa sadece onunla ilgilenmek bile sizi yoruyorken üstüne bir de denize girince nakavt olmamanız mümkün değil.
Ben bugün olmuşum. Neden mi olmuşum diyorum? Çünkü şöyle bir uzanayım kitap okuyayım derken bayağı bir güzellik uykusuna yatmışım bugün. Uyanalı 1 saat kadar oldu ama daha ancak toparlayabiliyorum başımı. Hala bir mahmurluk var ama üzerimde. Bugün sizlere Samsun'a yeni açılan Piazza Avm'den bahsetmek istiyorum. Çünkü bayıldım kendisine. Kardeşim bütlerini verince ders çalışma serüveni bitmiş oldu. Biz de kendimi saat 11:00 itibariyle Piazza'ya attık.
Bir gün bir avmyi çok beğenip, bir postunda anlatma ihtiyacı hissedeceksin deseler yok canım daha neler derdim ama o gün de geldi çattı. Seni ne çekti bu kadar orada diyecek olursanız da içerisinin ferahlığı ilk sırada yer alır. Avm'nin mağazaların içi o kadar geniş ve ferah ki gezerken hiç bir şeyi kaçırmadan görebiliyorsunuz. Mağazaların içi öylesine şık dizayn edilmiş ki demek ki isteyince neler oluyormuş diyorsunuz. Hele bir Zara mağazası yapmışlar ki içine gir ama çıkma. Böyle şık bir mağazayı başka hiç bir yerde görmemiştim.
Mağazalarda her yerde olduğu gibi çok ama çok indirim var ama bizim bu alışveriş biraz aksesuar alışverişine döndü. H&M'den aldığımız bileziğin, yüzüğün haddi hesabı yok. Ama şu yukarıda gördüğünüz resimdeki şapkayı Koton'da görünce bu benim şapkam deyip alıverdim. Şansıma o da 10 TL'ye düşmüştü.
Samsun'a yolunuz düşerse güzel zaman geçirmek için gidebilirsiniz : http://www.piazzaavm.com.tr/samsun
Günler bir süre daha böyle geçecek diye umuyorum. Kışa enerji depolamak lazım. En güzel yöntem de bu olsa gerek.
Görüşmek üzere...

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.