İnternetten Alışveriş

Bonvagon'u duyanlarınız var mı bilmiyorum ama ben uzuuun bir süredir takip ediyorum. İnternet alışverişine çok çok ısınanlardan değilim ama bakmayı seviyorum ;) Bonvagon da sunduğu seçeneklerle benim için öne çıkan siteler arasında ben de sizlerle paylaşmak istedim. Genellikle özel tasarım markaların ürünlerini satışa çıkarıyorlar ve benim de onlara baktıkça ufkum genişliyor.
Şu önümüzdeki birkaç günlük süreç için de birbirinden güzel ürünler satışta ben de internet alışverişini sevenler için haber vermek istedim.
Etnik temalı dekoratif objeler seviyorsanız Kanca Ev'in bu serisinin ürünleri, dünyaca ünlü ressamların büyük boy resimlerinin, sanat akımlarının anlatıldığı ansiklopedik kitaplar, birbirinden güzel fenerler,
hayata renk ve eğlence katacak kullanışlı tasarım ürünler, Toms espadrilleri (bayağı indirimli fiyatlarla), Willow Tree'nin birbirinden albenili heykelcikleri, birbirinden ilginç tasarımlı duvar saatleri (eğer indirimi kaçırırsanız tasarımlar Allen Design) ve daha birçok güzel ürün satışta. Eğer dekorasyon, takı, elektronik vs ile ilgili bir ihtiyacınız varsa Bonvagon'u ziyaret etmeden alışverişinizi tamamlamayın derim.
Hepsinin haricinde ise bu postu hazırlamamın asıl nedeni geçen sezon Alp Kırşan'ın sık sık taktığı bu papyonlara rastlamam oldu.
Nereden buluyorlar böyle şeyleri diye söyleniyordum kendi kendime. İşte marka buymuş. Sizlerin de ilginizi çektiyse kampanya bitmeden koşun derim ;)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.