Kızlar Gecesi

Kızlar ve bitmeyen sohbetleri... Her şeyden herkesten konuşabileceğin arkadaşlarının olması herhalde hayatın en büyük hediyesi bizlere. Benim yok diyenlere, acilinden, böyle arkadaşlar diliyorum. Benimkiler hiç de tahmin etmediğim bir yerde Fransızca dil kursunda karşıma çıktılar. Fransızcayı hiç sormayın kurs biteli yıllar oldu ben de işte acıcık konuşabiliyorum artık ;) Unutuluyor haliyle,
ama öyle güzel, öyle tatlı üç arkadaş kazandım ki o kurstan hayatımdaki yeri büyük.
Cuma akşamı birlikteydik yine ve o kadar çok şeyden bahsetsek de yine doyamadım sohbetlere. Sabah buluşup akşama kadar otursak yine bitiremeyeceğiz konuları. 20:30, 21:30 derken saat 22:30 u vurunca, birimiz de yeni evli, kalkma vakti diyerek toparlandık hüzünlü bir şekilde.
Kızlarla buluşmak demek benim için çıplak ayakla toprağa basmak gibi. Vücudunuzdaki bütün stres, bütün sıkıntı, bütün kötü elektrik akıııp gidiyor. Bende bir rahatlama, bir hafiflik sormayın. Bütün stresimi atarken yerine yaşam enerjisi depoluyorum sanki. Ertesi gün kalktığımda ilginç bir şekilde daha enerjik, daha güzel ve daha mutlu hissediyorum kendimi.
Kızlaaaaar hep buluşalım, çok özlüyorum yoksa ben siziii :)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.