Yaşasın Pazar Günü Alışverişi !!!

Ankara'ya geldim geleli Ankamall'de mağazaları gezmek için can atıyordum ve bugün işte tam da o gündü :) Rutin turumu yaptım tabii yine. Zara'yla başlayıp, Mango, Marks&Spencer, Pull&Bear, Stradivarius, Bershka, H&M, ... diyerek ilerlerim. Diğer mağazaların vitrinlerine bakar ona göre girerim. Tabii her gittiğimde D&R'a girmek de farzdır rutin turumda. İşte bugün indirimdeki filmler reyonu bana çalıştı ve sonuç bu ! Tercihlerim bu kez hep romantik - duygusal filmlerden yana oldu. Artık izledikçe paylaşırım sizlerle. Tavsiye ettiğiniz biri varsa önce ondan başlamayı tercih ederim.
Aaa bu arada Ankamall D&R'ı baş aşağı etmişler. İçeri girince önce bir yabancıladım. Ne filmler eski yerinde, ne dergiler. Ne yeni çıkan kitapları yerinde bulabildim ne de çok satanları. Her şeyin yeri hem de adam akıllı değişmiş. Böyle ağzı açık çocuk gibi etrafa boş baktığım çok oldu. Mağazanın içinde yönünü kaybetmek böyle olsa gerek. Oysa eskiden gözümü kapatıp soksanız içeriye her şeyin yerini bulurdum ;)
Başka hiç mi bir şey almadın derseniz. Mango'dan indirimden bir kazak aldım sadece. Bütün mağazalar sonbahara girmiş ama ben henüz sonbaharın s'sine bile kendimi yakın hissetmediğimden içim azıcık sıkıldı onlara bakarken. Çünkü her ne kadar bu kış renkli geçecek deseler de her yer gri - kahverengi tonlarında kıyafetlerle doluydu. Hiç kış gelsin istemiyorum. Hava hep şimdiki gibi olsa ne güzel olur. Ne çok sıcak ne de soğuk. Laf aramızda soğuğu hiiiiç mi hiç sevmem. Geçen kışı iyi atlattık ama bakalım bu kış bizi neler bekliyor?

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.