Ankaralı Basketbol Severler Buraya!

Yıllardır televizyondan hayranlıkla izlediğim basketbol maçlarını geçen sezon kendi gözlerimle, canlı canlı izlemeye başladım. Başkent Arena'da bilet yerime giderken açık kapılardan içeriyi gördükçe içim kıpır kıpır olmuştu. Salon, ışıklandırma, ses sistemi her şey harikaydı. İnanılmaz bir atmosfer beni bekliyordu. Heyecanla, hızlı hızlı gittim yerime fakat maalesef çok da memnun ayrılamamıştım maçtan.
* Muhtemelen salona bedava biletle gelen, her saniye karşı takım oyuncularına küfreden, kendini "fanatik" taraftar zanneden garip bir grup vardı.

*Çıkarken yüzlerce insanı tek bir kapıdan çıkarmaya çalışan görevliler yüzünden yürüyen merdivenlerden düşme tehlikesi geçiren onlarca insan (Biri de ben)
*Girerken fotoğraf makinemin elimden alınmaya çalışılması. Kısa bir tartışma ardından fotoğraf çekmemem şartıyla yanımda kalmasına izin verilmesi. (Hiçbir açıklama bulamadım bu yasağa)
*Ve son neden de maalesef Türk Telekom'un vasat kadrosuydu. Oyunda fark öyle çok açılıyordu ki ne rakip takımın ne de Türk Telekom'un oynama heyecanı kalmıyordu.
İşte bu nedenlerle sadece Anadolu Efes maçlarına gidip o oyuncuları izleme zevkine eriştim. Ama bu sezon olanlar oldu ve Türk Telekom muhteşem transferler yaptı. Kimler mi?
Anadolu Efes ve Real Madrid’in eski oyuncusu, Türk Milli Takımının yıldız oyuncularından Kerem Tunçeri

Gelmiş geçmiş en iyi Türk pivotlar arasında gösterilen eski Efes Pilsen’li Hüseyin Beşok
ve deneyimli yabancı oyuncular J. Shipp ve Luksa Andric gibi daha niceleri. Dolayısıyla geçtiğimiz sene neredeyse her maçta ilk yarı bitiminde havlu atan Türk Telekom gidiyor, sonuna kadar mücadele eden Türk Telekom geliyor. Biletler biletix.com ‘dan satışa sunulacak.
Bekle beni Başkent Arena bu sezon basketbol maçlarına geliyoruuumm.
Siz de gelin bekliyorum ;)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.