Daha Ucuza Seyahat Etmeye Hazır Mısınız?


                  İnternet üzerinden bilet almanın en kolay ve hızlı yolu sloganı ile yola çıkan biletbilet.com 7/24 online olarak bilet satın alabileceğiniz bir internet sitesidir. Türkiye’de öncü olan site, 70 otobüs ve 200 hava yolu firması ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde bu firmaların bilet satışlarını gerçekleştirmektedir.
                BiletBilet.com; Türkiye’nin dev otobüs firmaları Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Anadolu Turizm, Süha Turizm, Efe Tur, Lüks Karadeniz, Star Diyarbakır, Uludağ Turizm, İsmail Ayaz, Öz Diyarbakır başta olmak üzere 70 otobüs firmasının biletlerinin satışını gerçekleştirmektedir.
               Otobüs bileti ile birlikte uçak bileti satışını da gerçekleştirdiğimiz sitede, birbirinden kaliteli ve bütün dünyaya ismini duyurmuş uçak firmalarının biletlerinin de satışını gerçekleştirilmektedir. Başlıcaları, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express , Bora Jet, Atlas Jet gibi yerli, British Airways, Delta Airlines,  Egypt Air, Emirates Airlines , Katar Hava Yolları, Lufthansa, Tunisair gibi yabancı firmaları bünyesinde barındırmaktadır. Bu firmalar ile birlikte 200 hava yolu firmasının bilet satışı devam etmektedir.

           Kullanılabilir ara yüz ile 2 adımda kolayca alışverişi tamamlamanız için tasarlanan biletbilet.com, karşılaştırmalı fiyat seçenekleri ile size en uygun uçak bileti bulmanızda yardımcı olmaktadır. En uygun bileti bulmanıza yardımcı olurken, istediğiniz firmaları aynı sayfada önünüze getirmekte ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz firma seçimini yapmanızı da siz değerli müşterilerimizin tercihine bırakmaktadır. Yapmanız gereken tek şey; biletbilet.com adresine girerek dilerseniz sadece gidiş, dilerseniz gidiş-dönüş seçeneğini belirtip, firmanızı seçip, ödemenizi yaparak 2 adımda kolayca uçak biletinizi satın alabilirsiniz.
           Müşteri hizmetlerimizin vermiş olduğu destek sayesinde yapılan hatalı işlem, değişiklik, iptal ve iade işlemleri çok kısa sürede gerçekleştirilmekte ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. İletişim bilgilerinde belirttiğimiz 0850 600 0 500 telefon numarasından, mesai saatleri içerisinde ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz, bu saatlerin dışında da, siz değerli müşterilerimize mail yolu ile destek vermektedir.  

          Yapmanız gereken tek şey, biletbilet.com adresine girerek, gitmek istediğiniz yönü belirtip 2 adımda hızlı ve kolay bir şekilde biletinizi satın almak. Gitmek istediğiniz yer biletbilet.com sayesinde artık size çok yakın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.