Mim Cevaplayalım Havamız Değişsin :)

Sıkıntı sıkıntı üstüne değil mi? Twitter'a girdik, giremedik. Dns ayarları, cihazlara Onavo lar yüklemeler. Tapeler, silikon maskeler, ... Daha kim bilir neler. Ben bu hıza yetişmekte zorlanıyorum artık. Yetişmeye çalışırken başıma ağrılar çıkıyor. Biraz bu ortamdan ayrılmam lazım. Mor Rimel öyle güzel sorular sormuş ki bu mim çok eğlenceli geçeceğe benziyor :) Haydi o zaman başlayalım.

En Sevdiğin Şarkı?

En sevdiğim şarkı kısmına senin gibi kolay kolay cevap verebileceğimi sanmıyorum ama aklıma ilk geleni paylaşayım istedim :) İşte şu an en sevdiğim ve benim için gerçekten önemli şeyler ifade eden bir şarkı Reamonn - Supergirl


En Sevdiğin Roman?
En sevdiğim roman her zaman Reşat Nuri Güntekin'den Çalıkuşu. Bana kendini defalarca okutan tek romandır ve her seferinde hiç okumamışçasına etkilenirim.

En Sevdiğin Çizgi Film Karakteri
Evet, gördünüz işte :) Benim en sevdiğim çizgi film karakteri Tazmanya Canavarı. Onun o fırdöndü hallerine bayılıyorum. Küçükken hep dönsün diye beklerdim. İtiraf ediyorum, ben de onun gibi dönebilmek isterdim ;)

Çocukluğunda En Sevdiğin Oyuncağın 
Öyle oyuncağına yapışıp kalan bir çocuk olarak hatırlamıyorum kendimi ama herhalde 5. ya da 6. yaş günümde bana mavi simli elbiseli, yürüyüp şarkı söyleyen bir bebek almıştı annemler. Onu hala unutamamışımdır. Bir de 20'li yaşlarıma dek peluş bir noel babayla uyurdum. Herhalde en sevdiğim o oluyor :)) Çok benzemese de işte en sevdiğim oyuncağım.

Şimdiye Kadar Aldığın En Sevdiğin Hediye
Hiç kimseye tavsiye etmiyorum ama benim şimdiye dek aldığım en güzel hediye Hera :) Şimdilerde onların hediye edilmesine karşıyım tabii ama Hera'm hayatımın odak noktası haline geldi. Bir şey yapacağımda düşündüğüm ilk şey o oluyor. Onu çok seviyorum.

Odanda Sana Ait Olan En Sevdiğin Nesne
Bu soruyu da şöyle cevaplayayım. Evde tek başıma yaşıyorum ve her odasını param oldukça düzenlemeye başladım. Bu yüzden kendi zevkime göre aldığım her eşya benim en sevdiğim. Evimdeki her şeyi çok seviyorum. Bu ara favorim ise elcağızlarımla hazırladığım Şirin Köy'üm ;) Kendisini izlemeye doyamıyorum.
Merak edenleri buradan köye kabul edebilirim ;)

En Sevdiğin Yemek
Yemeklerin hepsini çok severim ama bana lahmacun derseniz elimde ne varsa bırakır peşinizden gelirim. Lahmacun'a hayır dediğim görülmemiştir :)
Resmini koyarken bile ağzım sulandı vallahi 

En Sevdiğin Hayvan
Bu sorunun cevabı için sizleri yukarıdaki üçüncü soruya döndürmek zorundayım. Favorim kendisi tabii ki ama bütün hayvanları çok severim. Kaz severken ısırıldığım, kediye yanaşmaya çalışırken tırmalandığım doğrudur. Kimini uzaktan kimini yakından seviyorum artık ama hepsini seviyorum.

Ailen Dışında Onsuz Yapamam Dediğin, En Sevdiğin Kişi
Tabii ki dostlarım. Sıkıldığımda, üzüldüğümde, en sevinçli anlarımda her şeyimi paylaşabildiğim insanlar. Onları çok seviyorum. Onlar olmasa ne yapardım inan hiiiç bilmiyorum. 

Sıra geldi mimlenenlere;
Haydi bakalım parmakları çalıştırın :)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.