Ankara Canine College, Tavsiyemdir

Ne zamandır Hera'yla bir merhaba diyememiştik sizlere. Sonunda "haydi Sinem!" dedim ve başladım yazmaya. Bu sefer bütün köpek besleyenler için ortak bir sorundan bahsedelim dedik kızımla. Tatile giderken onları kimi zaman hatta belki de çoğu zaman beraberimizde götüremiyoruz. E peki ne yapıyoruz? Yana yakıla mutlu bir şekilde kalabilecekleri bir yer arayıp duruyoruz. Hera da bugüne dek biri Samsun'da olmak üzere 2 otelde kaldı. Sonuç olarak Ankara'da son kaldığımız Canine College'den çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Tüm Ankaralılara tavsiyemdir.

Ankara'daki diğer tecrübemizde maalesef temiz bir ortamda tutulmadığından mantar olmuştu Hera ve açık alana çok az çıkarıldığını hissetmiştim. Daha beni görmeden kokumu alıp kapıları tırmalıyordu. Canine College'de ise oldukça yakınına gitmeme rağmen arkadaşlarıyla oynamaktan beni fark etmedi bile :) Ancak "Hera!" diye çağırmamla bana bir bakışı vardı ki sanıyorum o bakışı hiç unutamayacağım.
Uyumlu bir köpek olduğundan kaldığı kocaman açık hava kafeslerinde arkadaşları da vardı ve tüm gün oynama imkanına sahipti. Bunun haricinde koşup oynaması için de ayrı bir alan mevcuttu. Tüm gün süren bu harekete rağmen biraz kilo bile almıştı. Diğer şehirler için maalesef bir şey söyleyemiyorum ama Canine College'e köpeğinizi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmaz.
Eğitim, rehabilitasyon gibi farklı hizmetler de veriliyor aynı yerde ancak ben bu hizmeti almadığım için bir şey söylemem yanlış olur. Buna rağmen eklemeliyim ki kısa bir süre için gördüğüm, eğitimdeki köpekler de hallerinden çok memnundular.
Dilerim bu yazım birkaç endişeli köpek sahibinin içini rahatlatmıştır. Yer aramak derdinden kurtarmıştır. Son olarak eklemem gereken şey ise önceden mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerektiği. Tahmin edersiniz ki böylesine iyi bir işletmenin müşterisi her zaman çok olur.

Ankara Canine College:
Gölbaşı Çıkışı 5. km, Selex Firması arkası
Karaoğlan Köyü, Gölbaşı
Ankara
Tel: 0 532 4269163
http://www.ankaracaninecollege.com/

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.