Dove'la Kırık Saçlara Son!

Zaman zaman Fikri Mühim'den gönderilen ürünleri deneme ve takipçilerimle paylaşma fırsatım oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam blogda ilk kez paylaşıyorum ama özellikle instagram hesabımda ürün deneyimlerimi daha sık paylaştığımı söyleyebilirim. Blog için de Dove ürün deneyimi ilk olsun ;)

Kadınlar ve saçları der olayı bitiririm aslında ama konuyu biraz açmak lazım. Saçlarını uzun kullanmayı seven her kadın o kırık saç uçlarından da bir o kadar nefret eder. Dove da bizleri bu dertten kurtarmak için bir ürün çıkarmış ve Fikri Mühim sayesinde ben de bu ürünü deneme fırsatı buldum. Banyodan çıktıktan sonra nemi alınmış saç uçlarına uygulanan ürünün kullanımı bence çok pratik çünkü banyoda saçlarıma bir şeyler sürüp dakikalarca etki etsin diye beklemeyi hiç sevmem. Dove Saç Bakım Kürü'nü de özellikle bu nedenle çok sevdim. Elime geçtiğinden beri 4 defa uygulama yaptım ve işe yaradığını söylemeliyim. Saç uçlarım eski çatallı görünümünden kurtulup eski tek parça olduğu günlere döndü. Ve bana da kuaförüme buradan şunları söylemek kaldı:
"Ben bir süre daha yokum çünkü saçlarım çok sağlıklı :)))"
Saç kırıklarından şikayet eden herkese tavsiyemdir. Mutlaka deneyin.

4 yorum:

 1. fazla ısı kullanmadığım için pek çatal gibi olduğunun söyleyemem ama çok kabarıyor bende Dove bakım kremini kullanıyorum :) bu arada bloğunu yeni keşfettim yazılarının devamını diliyor ve bloğuma bekliyorum ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her ikimize de sağlıklı saçlar o zaman ;) Hemen geliyorum.

   Sil
 2. Ben bunu 2 kere almaya niyetlendim, hep bir aksilik çıktı, hala almış değilim^^ bize de beklerim sevgilerle

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.