Koton'da Neler Oluyor?

Bu benim için oldukça geç kalmış bir yazı olsa da hiç yazmamış olmak istemedim. Avmlerde ilk mağazalarını açmaya başladığı dönemden bu yana Koton'daki düşüşün sizler de farkında mısınız çok merak ediyorum.

 İlk zamanlar içerisine girip neredeyse her şeyin beni kendine kendine çektiği ürünler hooop diye gitti şimdilerde mağazalarına her girdiğimde kendimi "Bir daha Koton'a girmeyeyim." derken buluyorum.
Gerek mağazalarının özensizliği gerekse ürünlerin stillerinin olmayışı inanın beni çok üzüyor. İspanya'nın içinden çıkan Zara, Mango ve türevleri kalitesini sürekli bir şekilde sürdürebiliyorken Koton'un bu düşüşüne de üzülmüyor değilim.
İçine girdiğimde bana bir pazar hissi uyandıran Koton'un en kısa zamanda toparlanmasını dilerim. Yoksa birkaç yıl içerisinde dönüp yüzüne bile bakmayacağımız bir markamız daha olacak.

14 yorum:

 1. LCW'nin yolundan emin adımlarla ilerliyor bence de, çok haklısın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazarken aklımdan geçenleri yazmışsın. Yalnız olmadığımı bilmek harika :)

   Sil
 2. Hayat bazen vaikiki vayvay işte :)

  YanıtlaSil
 3. dün gittim, bazı avm'lerde ürünler acayip kötü buruşuk, yerlerde bazı avmlerde ise kocaman ve düzenli ürünler var. kaliteyi her yere taşıması gerek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Düzen konusunda aynı fikirdeyim benzer sahneleri ben de gördüm ama asıl bahsettiğim çizgilerinin düşüşte olduğu. Bir tasarım göremiyorum.

   Sil
 4. kalitesi iyice düştü;eski kaliteli ürünler bulunmuyor artık

  YanıtlaSil
 5. hızla lcw olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ne yazık ki. benimde bir dönem çok severek tercih ettiğim bir markayken artık yakınlarından bile geçmiyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benimle aynı düşünceleri olan insanları görmek öyle güzle ki. Dilerim bu düşüncelerimiz Koton'a ulaşır.

   Sil
 6. bendce bizde genel olan bir hastalığa tutulmuş : ben oldum ! .. diğer ülke firmalaraı ben nasıl daha ileri giderim derken bizimkiler hemen be oldum , müşerim var ve ne verirsem onla yetinirler natığı ile hareket ediyorlar malesefff... o yüzden bizim hiç 100 senelik bir markamız yok , teksil de özellikle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen katılıyorum. Ben oldum dediklerinden bence de bu durum.

   Sil
 7. Kulağımda bu yazıyı okurken içeride çalınan müzik "Kotoon"
  Oysa eskiden djleri vardı, bugün şu mağazamızda çalışan ... arkadaşımızın doğumgünü derlerdi.

  Tey gidi...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. "Tey gidi..." ile durumu özetlemişsin ağzına sağlık :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.