Kitap, Kahve, Çikolata Festivali


Kitap kurtlarının en sevdikleri şey nedir diye sorsanız kitabına eşlik eden bir kahve ve çikolata derler. Çoğu zaman kitaplara öyle bir dalınır ki çok isteyerek yapılan kahvelerini içmeyi unutur buz gibi yaparlar, tek ısırık aldıkları çikolataları kahve fincanının yanında boynu bükük kalakalır. Yine de her seferinde kahve ve çikolataları yanı başlarındadır.

İşte bu kitap kurtlarının bayıla bayıla gideceği bir festival var aralık ayında; Kitap, Kahve, Çikolata Festivali. Bu üçlüye "Üç Tutku" adını vermişler ve 18-27 Aralık 2015 tarihleri arasında Askeri Müze, Harbiye, İstanbul'da bu üç tutkudan kopamayanlara unutulmaz anlar yaşatmaya karar vermişler. 
Türkiye'nin en seçkin yayınevlerinin, kahvecilerinin ve çikolatacılarının bir araya geldiği böyle bir festivalde bulunmayı hangi kitap aşığı istemez ki? 
Ajandanızın 18-27 Aralık tarihleri arasına bu festivale uğramayı eklemeyi unutmayın. Kitap, kahve ve çikolata kokusu birleştiğinde inanılmaz şeyler yaşanabilir ;) Festivalle ilgili gelişmeleri facebook sayfalarından takip edebilirsiniz; tık tıkk 
Sevgiyle...10 yorum:

 1. Cok cezbedici bir festival dogrusu. Ben de bu vesile ile sizi kitap, kahve ve kupa konseptine sahip Mutluluk Postası hediyelesme etkinligimize davet edeyim. heybemdekihuzur.blogspot.com.tr sevgiler :)

  YanıtlaSil
 2. Her festivalin İstanbul'da olmasından nefret ediyorum 😡 Gidemeyince insan çook sinir oluyor... Bizim buralarda da olsa da gitsek

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum size. Neden hep İstanbul hiç anlayabilmiş değilim.

   Sil
 3. Kulağa çok güzel geliyor ama başka bir şehirde yaşadığım için maalesef gidemeyeceğim. Umarım bu tarz etkinlikler yaygınlaşır da bulunduğumuz yerlerde de yapılır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dileklerinize aynen katılıyorum. Yapılması gerekir zaten. Bir gün o da olacak biliyorum :) Sevgiler.

   Sil
 4. Bende gidemiyenlerdenim başka bir şehirde yaşadığım için. ama gitmeyi orda olmayı çok isterdim.. :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Birçoğumuz gidemiyoruz maalesef. Belki bir gün onlar şehrimize gelir ya da tesadüfen biz orada olabiliriz. Sevgiler :)

   Sil
 5. Ne güzel bir festivalmiş bu böyle.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.