Sevdiklerinize Unutulmaz Hediyeler

İnanılmaz tesadüfler sonucu tanıştığınız bir dostunuz oldu mu hiç, tanıştığınızdan bu yana karşı karşıya gelip sohbet edemediğiniz, buna rağmen sizin için önemli her anı ilk olarak ona anlattığınız? Benim oldu :) Hayat, farklı farklı olasılıkları bir araya getirdi ve tanışması gereken bu iki insanı anlaşılmaz zincirler sonucunda tanıştırdı.

Ben blog açmasam, o blog açmasa, okunmasak da inatla yazmaya devam etmesek, birilerine ulaşabilirim umuduyla bir blog keşif etkinliğine katılmasak belki de birbirimizden haberimiz yıllar sonra ve belki de artık çok geç olmuşken olacaktı.
İşte bu yüzden diyorum ya her fırsatta karşınıza çıkan her seçeneği değerlendirin. Ardında size ne gibi sürprizler barındırdığını bilememzsiniz. Acabalarınız olmasın hayatınızda. Deneseniz ne olur ki? Ya eliniz boş dönersiniz ya da benim gibi hayat boyu değerliniz olacak bir armağanla.
Henüz yüzyüze tanışamadığım Yeliz, sen İstanbul'da ben Ankara'da, biliyor musun ki buluştuğumuz günü "Kutlu Buluşma Günü" ilan edeceğim ;) İyi ki varsın...
Yazının başlıkla ilgili kısmına gelirsem, Yeliz sevdiklerinize hiç unutamayacağı hediyeler tasarlıyor. Pastalar, şekerden tablolar, şekerden figürler ve daha niceleri. Sizin de bir değerliniz vardır eminim. O halde Benim Tatlı Hikayem'i bir ziyaret edin derim :) Ama neler yaptığını daha detaylı görebilmek için Benim Tatlı Hikayem'in instagram hesabını incelemeden de geçmeyin;)

17 yorum:

 1. Yaa bende bloglar arası geziyorken görmüştüm Benim Tatlı Hikayemi o nasıl bir yaratıcılıktır, şekerden tablolarına hayran kalmıştım gerçekten, blog dünyası güzel yaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle :) Bir de tatmalısın öyleyse. İnanılmaz lezzetliler ;)

   Sil
  2. Burada kulaklarım ne güzel çınlamış :)
   Çok teşekkür ederim :)

   Sil
 2. Gerçekten sevdiklerimize farklı ve guzel hediye seçmek zor oluyor. Güzel bir yazı, Teşekkürler. Bende bloğuma beklerim. Sevgiler

  YanıtlaSil
 3. keşif etkinliğiyle geldim :)
  takibe aldım, beklerim :)
  balinkokusu.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 4. Blog keşif etkinliğime katılmasan belki de hiç tanışamayacaktık. Siten çok güzelmiş bundan sonra müdavimiyim. Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. merhaba blog keşif etkinliğinden geliyorum takibe aldım banada bekliyorummm ;)

  http://misevimm.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 6. Herkes gibi ben de sizi etkinlik sayesinde keşfettim. Umarım güzel paylaşımlarımız olur. Sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoş geldiniz ne güzel :) Ben de hemen iade-i ziyarete geliyorum. Sevgiler...

   Sil
 7. Kutlu buluşma günümüzü sabırsızlıkla bekliyorum Sinem'cim :)
  İyi ki varsın, iyi ki bizi tanıştıran harika rastlantılarımız var.
  Demek ki böyle olması gerekiyormuş, demek ki uzaktan yakın destekler vermeyi seçmişiz çok önceden hayatlarımıza. Kim bilir neden böylesi, bilmiyorum. Ama çok merak ediyorum. Ve yine de mesafe anlamında daha yakın olacağımız bir gün varsa onun bir an önce gerçekleşmesini diliyorum.
  Seni tanıdığım için çok ama çok mutluyum. Yolun ve hayatın hep güzelliklerle dolu olsun.
  Sevgiyle, dostlukla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim de en çok merak ettiğim konu bu. Neden uzak kalmayı seçtik gerçekten? Doğru olan buymuş demek ki bizim için onu öğrendim ama yine de merak etmeden edemiyorum :)

   Sil
  2. Belki kendiliğinden çözeriz bir gün :) Mesela tam bunu yazarken içimden bir ses daha 12 yıl önce okuduğum Halil Cibran dizelerini hatırlattı bana enteresan bir şekilde.
   "Çünkü lavtadan dağılan müzik aynı, ama nağmeleri çıkaran teller ayrıdır,
   Yüreklerinizi birbirine bağlayın ama biri ötekinin saklayıcısı olmasın,
   Çünkü ancak Hayat'ın elidir yüreklerinizi saklayacak olan,
   Hep yanyana olun, ama birbirinize fazla sokulmayın,
   Çünkü tapınağı taşıyan sütunlar da ayrıdır,
   Çünkü bir selvi ile bir meşe birbirinin gölgesinde yetişmez...."
   <3 <3 <3

   Sil
  3. Yaa ne güzel sözler. Bayıldım, bizi anlatmış Halil Cibran ;) Ve hala bir Halil Cibran kitabı okumamanın utancı içerisindeyim.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.