Türkiye Sıralaması

Zirveye doğru adım adım gitmeye kesin kararlı olduğum blog dünyasında yukarıda gördüğünüz fotoğraf benim için oldukça iyi yolda olduğumu gösteren bir gösterge. Çünkü tüm internet sayfaları arasında Türkiye'de 32,091. dünyada ise 1,874,820. sırada olduğumu söylüyor Alexa bana. 
Bu benim için oldukça büyük bir başarı ve şu özel dakikalarda da diliyorum ki bloğum Türkiye'deki sayılı blog arasına girip emeklerimin karşılığını bana verecek :)
Her birinize beni takip ettiğiniz, okuduğunuz ve yazılarıma yorum bıraktığınız için teşekkürler.
En kocaman sevgilerim sizlere...

10 yorum:

 1. Tebrikler ve biz teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz Sinemciğim.

  YanıtlaSil
 2. sizin adınıza çok sevindim, gerçek şu ki ben bir süredir blog takip ediyorum aralarında ilk sırayı siz alıyorsunuz gerçekten ismi gibi her şeyden var 10 saat hafta içi pc karşısında olan ben birçok şey öğrenebiliyorum. yalnız ürün tanıtımı olan bloglardan çok farkl ı bu farkta geniş kapsamlı oluşundan kaynaklı güzel yani devam :) birde hera ile ilgili yazılar istiyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çoook ama çok teşekkür ederim güzel sözlerinize :) İnanın öyle mutlu ettiniz ki beni. Hera'lı yazılar yazmayı ben de çok istiyorum. Haklısınız onu hep ihmal ediyorum blogda. En yakın zamanda Hera'lı bir yazı gelecek söz.

   Sil
 3. Ne güzel umarım istediğin gibi çok daha iyi yerlere gelirsin.

  YanıtlaSil
 4. Tebrik ederim. Umarım başarıların devamı gelir .

  YanıtlaSil
 5. Sinem, daha bir ay önce ne konuşuyorduk, ben sana hangi bloglar acaba o sıradakiler diyordum :) İnanamıyorum, çok çok mutlu oldum arkadaşım, tebrik ediyorum seni ve çook daha önlerde olmanı diliyorum...

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.