Öz Geleneksel Yılbaşı Partisi

Eh 2016 güzel olacağını gelirken yapılan partilerinden belli etti diyelim ve Ankaralı bloggerların buluştuğu başka bir yılbaşı partisinden bahsedelim. Çok güldük, çok eğlendik, tanıştık, kaynaştık ve çok güzel bir gece geçirdik.

Ankara'nın buz gibi havasından şömineli bir ortama girmek ne demektir bilir misiniz? Bir hayal edin bakalım... Hah işte içeriye girer girmez ben de o hislere kapıldım ve sıcacık karşılamanın ardından gelecek diğer misafirleri beklemeye başladım. Zaten daha pek zaman geçmeden kapıdan sürekli birileri girmeye başladı.

Sonra bir ara işte bu kadar kalabalık olmuştuk. Hatta sadece bu kadar değil bunun 2 katı kadar diyebilirim. Herkes ama herkes birbiriyle konuşuyor, tanışıyor, kaynaşıyordu. Bu insanların içerisinden öyle büyük projeler ve markalar doğacak ki ben bile tahmin etmeme rağmen şaşırıp kalacağım biliyorum :) 

2016 hepimize, tüm canlılara güzellikleriyle gelsin. Başarıyı, sevgiyi, dayanışmayı, sağlığı, huzuru ve şansı yanımıza aldığımızda önümüzde hiçbir engel kalamaz. Şimdiden mutlu yıllar, şimdiden güzel yıllar dileklerimle. Teşekkürler Markör bize unutulmaz bir gece yaşattığın için. Hep birlikte başarılarımız daim olsun :)


10 yorum:

 1. Gerçekten çok güzel ve sıcak bir geceydi yine buluşmayı sohbet etmeyi çok isterim. Bu arada sen evli miydin?:)) Şimdi çocuğun olduğunu okudum, küçük duruyorsun. Hera'ya da sevgiler inşallah Mert ile tanışırlar. İyi seneler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayır evli değilim. Hera benim köpeğim :) Ve aslında küçük de değilim ama teşekkür ederim. Mert'le tanışırlarsa birbirlerini çok seveceklerine eminim ;) Mert'e öpücükler. Görüşmek üzere.

   Sil
 2. Her şey çok keyifliydi :)
  Tekrar görüşmek dileğiyle

  YanıtlaSil
 3. Her gününüz böyle olsun sevgiler mutlu yıllar.

  YanıtlaSil
 4. Ankara lı blog yazarlarını kıskandım, desem abartmıs olmam :) Dilerim birgün ben de blog dünyasında yeterince olgunlaşır, katılır ve düzenlerim.
  Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, başarı ve güzellikler sizinle olsun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederiz :) Sizin de yeni yılınız kutlu olsun. Tüm dilekleriniz sizi bulsun.

   Sil
 5. Taaam diyecektim ki 'Deneyimli Anne mi o?' diye, evet evet ta kendisi :)
  Oh oh ne güzel, kıskanmadım değil!
  Musmutlu yıllar!

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.