Cilt Bakımına İlgi Duyanlar İçin

Birkaç hafta önce katıldığım ve yazısına buradan ulaşabileceğiniz sevgili Parti Maymunu ve Ankara Etkinlik'in organize ettiği yılbaşı partisinde hepimize güzel sürprizler hazırlamışlardı. Çektiğimiz kırmızı zarfların içinde, hepimize Ankara'nın farklı işletmelerinden güzel hediyeler saklıydı. Bana da Beauty Park Oran'dan Yılbaşı Bakım Paketi çıktı. 

Gitmeyi ne kadar çok istesem de maalesef zamanı uyduramadım ama çok yakın bir arkadaşım benim adıma oradaydı ve kapıdan adımını attığı ilk andan itibaren çok sıcak bir atmosferle karşılaştığını, herkesin çok ilgili ve sıcak olduğunu anlattı. Yılbaşından hemen önce de Beauty Park Oran'ın hediyesi olan cilt bakımını yaptırırken cildiyle ilgili bilgiler de almış oldu. Arkadaşımla ilgilenen herkese tekrar tekrar teşekkürlerimi iletmek istiyor ve bir gün görüşmek üzere diyorum :)

Sizler de bu tarz bakımlara meraklıysanız kendinizi bu uzman ellere teslim etmelisiniz. Merkezde elbette ki sadece cilt bakımı yapılmıyor. Epilasyon, selülit tedavisi, özel günleriniz için makyaj, manikür-pedikür ve kalıcı makyaj gibi diğer hizmetlerinden de gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye ve kendilerine ulaşmak için internet siteleri: http://beautyparkoran.com/

Hepimiz zaman zaman kendimizi şımartmaya ihtiyaç duyar ve kendimizi bakımlı görmek isteriz. O halde artık ilk adresimiz Beauty Park Oran Ankara ;) 


8 yorum:

 1. Merhabalarr Sevdicann hanimin yorumlasma grubundan geliyorum. Bu çok güzel bir yere benziyor gerçekten; heleki ben evde binbir türlü maske deneyip bir işe yaramadı.. güvenilir cilt bakım yaptırmak isterim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz :) Ne güzel oldu değil mi? Birbirimizi tanıyoruz böylece. Temiz olması ve emin ellerde olmak önemli. Ankara'daysanız tavsiye ederim mutlaka.

   Sil
 2. Cilt bakımı amenna ama kalıcı makyaj konusunda çok tırsıyorum :)
  Kalemine sağlık Her Şeyden Konuşmalı!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) Aynen benim de korktuğum bir nokta. Teşekkür ederim.

   Sil
 3. Nezih yerler bulmak çok önemli. Neler duyuyoruz neler:)

  YanıtlaSil
 4. Ben çok severim böyle cilt bakımı falan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç yaptırmadım ama kendi kendime denemelerim olmuştu. İnsan mutlu hissediyor :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.