Fonfique'le Tanışın

Bugün elime geçtiğinden beri kendisiyle büyük aşk yaşadığım Fonfique marka cüzdanımla ve dolayısıyla Fonfique markasıyla tanıştırmak istiyorum sizleri. Ben de markayla instagram sayesinde tanıştım ve bir süredir ürünlerini takip ediyordum. Ve nasıl güzel bir şans ki düzenledikleri sevgililer günü çekilişinin kazananı ben oldum.

Ankara'da patlamanın yaşandığı gün moralim alt üst olmuş, tanıdıklardan iyi oldukları haberlerini almaya çalışırken aldım üstelik bu haberi. En sıkıntılı anlarınızda önünüzde parlayıveren ışıklarınız varsa hiç sıkmayın canınızı yazdım hattım instagram hesabıma. Bir gün mutlaka alınacaklar listeme eklediğim ürünlerden birine ansızın sahip olmak benim için güzel bir işaret oldu.
Sizler de bu muhteşem tasarımlara sahip özel ürünlerden sahip olmak isterseniz markanın internet adresi; http://www.fonfique.com/ 
Sosyal medya hesaplarını takip ederseniz kim bilir, bir sonraki çekilişte siz de kazanabilirsiniz.
Sevgi dolu günler...

12 yorum:

 1. bu markanın ürünleri harika ama çok pahalı..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın pahalı maalesef. Özel tasarım ürünler, gerçekten kaliteli de olunca sonuç bu oluyor. Yine de özel günlerinde sevdiklerimize hediye edebileceğimiz bir seçenek bence :)

   Sil
 2. Çekilişi kazanmış olmana sevindim, böyle özel hediyeler olunca çekilişler daha da mutlu edici oluyor :) Cüzdan gerçekten çok güzel, güle güle kullan ^^
  Yalnız, fiyatlara baktımda vay canına :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)Bence de vay canına. Çok teşekkür ederim. Çook severek kullanıcam.

   Sil
 3. Güle güle kullan canim çok hos gerçekten.

  YanıtlaSil
 4. Güle güle kullan canım. Bana çıkmaz hiç.

  YanıtlaSil
 5. çok kelt bir cüzdanmış , çok güzel duruyor . içi hep dolu olsun haha : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlginç bir benzetme. Teşekkür ederim :) İnşallah dolsun taşsın hatta ;)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.