Alışmayacağız!


Yine kötü haber geldi. Günlerdir olacağı hakkında uyarılmamıza rağmen yine oldu. Konunun detaylarına girmek istemiyorum, hiç kimseye lanet de okumayacağım bıktım. İçime çöreklenen yorgunluğu atmama yardımcı olan yazıyı paylaşacağım yalnızca sizlerle. Siz de paylaşın ki içine düşürülmek istediğimiz bu korku cumhuriyeti, kendini çaresiz hissetme psikolojisi kaybolup gitsin üzerimizden.

Her kelimesine katılarak paylaşıyorum, 
İyi bir hafta sonu dileğiyle, sevgiyle😍😘💖
Not: yazanın adı bilinmiyor, minnetle...

ACİL UYANMA ÇAĞRISIDIR.

Bu bir acil uyanma çağrısıdır.

Uyandığınız uykudan uyanma, yasadığınız depresyondan çıkma, korkularınızdan kurtulma zamanıdır.

Gücünüzün farkına varma zamanıdır. İşte şimdi gerekten ne yapabileceğinizi gösterebilme zamanıdır.

Titreşmek için doğduğunuz enerji seviyesinde titreşme zamanıdır.
Kurban psikolojisi içinde ağlayarak, istenilene hizmet etmeden, gücünüzü elinize alıp tekrar ayağa kalkma zamanıdır.

Öncelikle şu kararttığınız, lanetlediğiniz, profillerinizi değiştirin. Güzel Türkiye’min kırmızı bayraklarıyla donatın, arzuladığınız mutlu huzurlu yaşamla dolu özgür ülkemin resimleri ile donatın profillerinizi. Etraftaki felaket senaryolarına kulaklarınızı kapatın. Ne kadar felaket senaryosu dile getirirseniz daha kötüsünü çeker ve yaşarsınız. İstenilen topluca korku algısı yaratılarak , enerjiyi düşürmek, ve bireyleri kurban psikoloji ile zapt etmektir.

Bakın bizler sırası geldiğinde kardeşi tarafından öldürüleceğini bilerek korkuyla yaşayan Osmanlı soyundan geliyoruz, bu kurban psikolojimiz zaten karmamızda var. Son dönemde yaşananlarda eski düşük enerjili karmamızın temizlenmesi aşamalarından biridir. Bile bile ölüme giden kurban Osmanlı torunları , sunu unutmamalıdır ki aynı zamanda bizler özgürlüğü için kahramanca savaşmış Atatürk’ün de soyundan geliyoruz.  Atatürk inandı, vizyonladı, özgür ve ferah bir Türkiye Cumhuriyeti imgeledi ve başardı…

Şimdi ağlamayı bırakın, lanetlemeyi bırakın ve kendiniz için evlatlarınız için “yaratma” gücünüzü kullanmaya başlayın.
Bu bir acil uyanma çağrısıdır.!!!!

Saatlerce meditasyon yapmanıza, mantralar okumanıza gerek yok. Sadece doğduğunuz şey olun. Güçlü birer yaratıcı olun. Geleceğinizi yaratın. Her gece korkularınızdan sıyrılarak “nasıl bir ülkede yaşamak istiyorsunuz” ,gözünüzde canlandırın. Ekonomisi düzelmiş, huzurun ,barışın hakim olduğu, herkesin kardeşçe yaşadığı ülkemizin birliği beraberliğini hayal edin. Yılmadan her gece bunu yapın. Ve gördüğünüz tüm bu güzel manzaraya inanın. Başarabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşın, herkese yapılması gerekenler anlatın….
İçinizdeki ışığı yakın ve ayağa kalkın….

6 yorum:

 1. Bugüne kadar herkes gerçekten üzerine düşeni yapmış olsaydı, bugün bunları yaşıyor olmazdık diye düşünüyorum. Acımız çok büyük ama her zaman geleceğe dair umutlarımız var.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok haklısın ama üzerimizde farklı oyunlar oynanıyor. Bu nedenle hep umut beslemeli ve artık gerçekten uyanışa geçmeliyiz.

   Sil
 2. Uyanmak dediğimiz şey bile iki farklı şekilde algılanıyor malesef. Ülkeyi düşünenler ülke adına iyilik isteyenler lazım. Bir kesim ise hala anlayamadı uyanmayı padişahım çok yaşa demek zannediyorlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ülke adına iyilik isteyenleri çoğaltmalıyız evet. Yavaş yavaş olacak ama olacak.

   Sil
 3. Maalesef birileri körü körüne uyumaya, inadına dilinde dolandırdıkları yalanlara inanmaya devam ettikleri sürece, geleceğe ışık olacak dediğimiz günlerimiz tamamen karanlığa dönüşecek... Konuşulmuyor bile insanlarla...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Konuşulmayanlarla konuşmayın. Onlara dert anlatmaya harcadığınız enerjinizi daha güzel şeylere harcayın. Onlar da yanlış yaptıklarını bir gün görecekler. İnanın onlar için üzülmeye değmez.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.