Her Şeyden Konuşmalı Geri Döndü

Yeni tasarımımızla son sürat geri döndük :) Yeni çağa ayak uydurmalı geride kalmamalıydık. Sevgili Oscar Favorite gecelerce benimle uğraştı. O olmadı bu oldu, şunu beğenmedim bu olsun gibi kaprislerime hiç ses çıkarmadı. Kaç gecedir çalıştı didindi ve birlikte bu halini ortaya çıkardık.
Bugüne dek yorumlarınızla, tıklamalarınızla, ses veren-vermeyen, gizli gizli girip okuyup kaçan tüüüm takipçilerime kocaman sevgiler. Yeni döneme başlıyoruz. 

Tüm dünya için başladığı söylenen aydınlanma çağına bir katkı da buradan yapmak istediğimden yeni açılan "Farkındalık" sekmemizle çevremizde gördüğümüz şeylerden farklı bulduğum, mutlaka izlemeniz gereken filmler, mutlaka okumanız gereken kitaplar ve çok da konuşulması istenmeyen konulardan bahsedeceğim. Dilerim bu bölümden sizler de en az benim kadar keyif alırsınız. 

Bu yeni dönemde sosyal medya hesaplarımda karşılaşacağınız headerım bu olacak. Sayfada gördüğünüzü ise temaya uyabilmesi için ufaltıp değiştirmek zorunda kaldım. Her ikisini de çok severek yaptığımdan aralarında seçim yapmak zor oldu. Dilerim her ikisini de sevmişsinizdir. Görseller temelde hangi konulardan bahsedeceğimize dair ip uçları içeriyor. O zaman ne duruyoruz haydi yeniden Her Şeyden Konuşma'ya başlayalım :)

28 yorum:

 1. çok güzel olmuş, bol okurlu güzel yazılar diliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Yazıların yazı fontunu düzeltirsen çok güzel şuanda tasarım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fontun nesini düzeltmek gerek anlayamadım? Teşekkür ederim

   Sil
 3. Güle güle kullanın, uğur getirsin.. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. çok sade okunaklı bir arayüz olmuş . ben sevdim . hera'yı da gördüm . farkındalık kategorisi de çok faydalı olmuş . buradayım : ))

  YanıtlaSil
 5. çok güzel olmuş ..blok okumayı senden seveceğim galiba :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaşasııınnn :) Teşekkür ederim yorum yazdığın için.

   Sil
 6. Hayırlı olsun ! Gerçekten göz yormayan güzel bir tasarım olmuş ellerinize sağlık. Umarım istediğiniz verimi alır ve bol okurlu bir dönem yaşamaya başlarsınız. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Güzel dilekleriniz her birimiz için olsun.

   Sil
 7. Tasarımınız çok güzel olmuş, elinize sağlık fakat size bir önerim olacak, tabi siz bilirsiniz ama bence yazı fontu daha güzel bir şey olabilir, kullandığınız yazı fontu'nun adı Verdana, daha güzel bir font olursa, çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazı fontunu biliyorum evet ama Verdana'yı neden beğenmediğinizi anlayamıyorum :) Ruhsuz Atmaca da aynı şeyi demek istemiş sanırım. Mesela önerilerin nelerdir?

   Sil
 8. Beğenmedim değilde, başka bir font olsa daha güzel olur diye düşünüyorum.
  Ben Roboto Condensed, kullanıyorum size de tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Biz bu konuyu bşr masaya yatıralım en iyisi.

   Sil
 9. Çok güzel görünüyor bence. O kopekcik çok tatlı. .Herseyden bahsedelim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) Evet tıpkı Hera'ya benziyor.

   Sil
 10. Benim söylediklerim yanlış anlaşılmasın lütfen, ben sadece şunu demek istedim: Başka bir yazı fontu olursa daha güzel bir görünüm olur demek istedim.

  YanıtlaSil
 11. Hayırlı olsun canım. Senin adına sevindim.

  YanıtlaSil
 12. Sinemcim emeklerinize değmiş. Sürpriz de çok güzel oldu yani ;) arkadaşın oscarfavoriti tebrik ederim epey bir uğraştırmışsın ancak çok güzel iş çıkarmış. resmen kurumsal kimlik oluşturmuşsunuz. yani epey bir profesyonel blogger izlenimi var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Uğraştırdım gerçekten de ama değdi :) Çok çok teşekkür ederim güzel sözlerin için.

   Sil
 13. Yazı fontu bence şimdi çok daha güzel olmuş.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.