Özel Tasarım Giysilere Kim Hayır Diyebilir Ki?


Kuşların cıvıltıları ufak ufak sabahımızı şenlendirmeye başladı. Havaların ısınmaya başlamasıyla beraber insanlar artık sokaklara dökülmeye başladı. 
Ülkemizin bitmek tükenmek bilmeyen gündem kargaşası hayatı oldukça zor sayılabilecek bir seviyeye taşıyor. Bütün olumsuzluklara rağmen bahar her zaman umudu temsil eder. Neşenizi yerine getireceğini umduğum bir siteden bahsedeceğim. 
Havalar ısındıkça kışlıklar bir kenara bırakılıp tişörtler çıkartılacak. Baharın içimize doldurduğu neşe giysilerimize yansıyacak.
Hepimizin hayatında önem verdiği özel bir yere koyduğu kıyafetleri vardır işte bikafa tam da bu noktada bize çok özel tasarım tişört  teklifleri sunuyor. 

Büyük firmalarla rekabet içine giren tasarım tişört sektörünün bu yeni girişimcileri, bünyelerine yeni tasarımcılar katmaya devam ediyor.Kendi tasarımlarının yanında sizlere çizdiğiniz resimleri, fotoğrafları tişörtünüze baskı yapma imkanı da sunuyor. Bu baskı imkanı çocuğunuzun yeğeninizin sizin için çizdiği bir resmi tişörte taşıyabileceğiniz anlamına geliyor ki anneler günü için, yakınınızdaki çocuklarla işbirliği yaparak hem bu çocukların kişisel gelişimine katkı sunabilirsiniz hem de anneleri sonrasında da babaları çok sevindirebilirsiniz. 
Ben çocuğumun benim için tasarladığı bir tişörtü giymeye kıyamayabilirdim bu fırsat kaçmaz. Kişiye özel tasarım konusunda size gereken tüm desteği sunan bu sitede hali hazırda birbirinden güzel tasarımlar mevcut.

Unutmadan eklemekte fayda var bebek zıbınına çok eğlenceli bir bakış getirmişler. Tasarımları herkesin çocuğuna giydirmek isteyeceği şeyler değil ama bebekken rakı balık baskılı bir zıbınla fotoğrafım olsa kesinlikle facebook profil fotoğrafı olarak onu kullanırdım. 
Tüm bunların yanında e-ticaret siteleriyle güven sorunu yaşayanlar için tişörtü al kapıda ödeme seçeneği ile aslında dostlarımız dedikleri müşterilerine güvenli alışveriş imkanı sunuyorlar. 
Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla henüz haklarında bir şikayet olumsuz bir eleştiri yok.

İletişime geçtiğimde aldığım yanıtlara istinaden; Herhangi bir şekilde memnun kalmamanız halinde ürün iadesi, değişim gibi yasal haklarınızı kullanmanız konusunda zorluk çıkartmıyorlar.

10 yorum:

 1. tişört tasarımları hep ilgimi çekmiştir. Özellikle İstanbul silüetli tişörtleri kültür değeri olduğu için daha çok severim onları. Ben de bir ara tişört resmi tasarlamıştım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne kadar güzel. Ben de hep tasarlasam da bastırsam demişimdir ama hiç hayata geçiremedim.

   Sil
 2. seviyorum böyle tasarımsal şeyleri <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzeller değil mi? Kendi tasarladıklarımızı giyebilmek hele çok keyifli.

   Sil
 3. En kolay işlerden biri haline geldi:)
  Hepside çok hoş. En azından insanı gülümsetiyor artık giydiklerimiz:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de :) Esprili, komik bir sürü tasarım var artık etrafta. Eskiden arar bulamazdık.

   Sil
 4. Bende seviyorum bu tarz tasarımları sıradan olmadığı için hoş geliyor göze :)
  Bende bloğuma beklerim sizi

  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı fikirdeyim. Farklı olmak her zaman güzeldir :) Hoş geldin aramıza ben de hemen geliyorum.

   Sil
 5. ah çok iyi ben aile boyu bişeyler yaptırmak istiyorum eş çocuk ben şeklinde esprili bişiler olsun farkımız olsun :) teşekkürler sinemcim bu bilgi için not alayım bunu kara kaplı defterime :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok iyi fikir. Çok sevimli olacağınıza eminim bir örnek kıyafetlerle :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.