Erkekler İçin Yorgunluk Karşıtı Canlandırıcı Jel Krem

Erkek okuyucularımdan kimi zaman aldığım bir eleştiri vardı ki haklılardı. Yazılarım bazen sadece kadınlara yönelik olabiliyor. Her ne kadar böyle olsun istemesem de sonuçta ben de bir kadınım önüne geçemediğim durumlar olabiliyor. Bu kez ise sadece erkeklere yönelik bir yazı ile karşınızdayım. Konumuz erkek bakımı çünkü erkeklerin de bakıma ihtiyacı var.

İçeriğinde paraben ve mineral yağ bulunmayan Energie Homme'dan Yves Rocher ürünlerini kullanan ve memnun kalan biri olarak erkek arkadaşlarıma bahsetmiştim. Sözümü dinleyip kullanan ve memnun kalanlar olmuş. Gelip, büyük bir hevesle bana anlattıklarında bunu mutlaka yazmalıyım dedim. 

Son yıllarda çevremdeki erkeklerin de en az kadınlar cilt bakımlarına özen gösterdiklerini görmekten büyük keyif aldığımı söylemeliyim. Kadınlar bu konuya böylesi özenle yaklaşırken erkeklerin kendilerini bırakmaları hiç hoşuma gitmiyordu doğrusu. Erkek yüz bakımı başlığı altında ettiğimiz sohbetlerden çıkan, Energie Homme'dan memnun kalmalarının ilk nedeni, ise eskiden hışır hışır olan ciltlerinin artık pamuk gibi yumuşacık ve nemli olması oldu. Gerçekten de yüzlerindeki canlılık bizler tarafından da fark ediliyordu.

Bu jel krem içerisinde bol miktarda vitamin ve mineralin yanı sıra kafein seviyesi en yüksek olan Guarana bitkisi bulunmakta. Bu bitki cildi anında uyararak canlandırma özelliğine sahipmiş. Diğer bitkisel içerikleri ise; onarıcı özelliği olan Afloya Özü, cilde yumuşaklık veren Susam Yağı ve Hamamelis Özü şeklinde sıralanıyor.

Erkeklerin her sabah; göz çevresi hariç tüm yüzüne uygulayabileceği Energie Homme; yorgunluk belirtileri ile savaşıyor, cildi gün boyunca nemlendirip rahatlatıyor, cilde canlılık katıyor ve formülünde %90 dan fazla doğal içeriğe sahip.

Erkekler için yeni bir ürün olan Energie Homme'un kullanımı da çok pratikmiş. Kolayca yüzlerine uygulayıp çıktıklarını ve kokusuna da bayıldıklarını söylediler. Siz sevgili erkek okurlarıma da arkadaşlarım aracılığıyla tavsiye ederim. Kadınlar canlı ve parlak ciltleriyle gezerken siz de onlardan geri kalmayın. Canlı ve parlak olmak sizin de hakkınız ;) Sevgiler


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.