Bloggerlar İçin Sarı Sayfalar

Kategorilerine göre bloggerlar listesi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Katılımlarınıza bu yazıdan da devam edebilirsiniz. Ya da ilk yazdığım yazıma buradan ulaşıp katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ne kadar çok bloggera duyurabilirsek o kadar güzelleşecek olan bu listeyi dilediğiniz sosyal medya hesabınızdan duyurmak da sizlerin elinde.

Bu listeler sayesinde bir rehber gibi kullanabileceğimiz kategoriler her zaman elinizin altında olacak. Bir film ya da kitap hakkındaki yorum için bakacağınız bloglar, kozmetik bir ürün hakkındaki farklı yorumlar ve daha nicelerine bir tıkla ulaşabileceksiniz. Böylece bloggerlar olarak birbirimize de destek vermiş olacağız. Katılımlarınız için şimdiden çokça teşekkürlerimi iletmek istiyorum. 
Kategori görsellerini bayram dönüşü hızla hazırlayıp listeleri yayına sokacağım. Tatilde olmanın azizliğine uğradığımı itiraf etmeliyim. Listeler, her yeni bloggerla yenilenmek üzere, hazır olduğunda sağ menüden kolayca ulaşabileceğiniz linki ile her an elinizin altında olacak.
Sevgiler:)

6 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.