Ne Güzel Sürpriz Oldu

Her şey birkaç gün önce bir yazıma sevgili Bücürük ve Ben'in yorum bırakmasıyla başladı. Yazım hakkında yorumlarını yazmış ve ardından da yarışmayı kazandığım için tebrik etmişti. Oysa ki bendenizin ne yarışmadan ne de kazandığımdan haberim vardı.

Bunun üzerine aradım taradım blog ismimi Google'da arattım bir de ne göreyim? Yarışma meğer Blog Yazar Ki'nin sayfasındaymış. Her şey bittikten sonra görmüş olmam kötü oldu ama benim için oy kullanan herkese ve yarışmayı başlatan Blog Yazar Ki'ye bir de buradan teşekkürlerimi iletmek istedim. Şimdi heyecanla sürpriz hediyemi bekliyorum. Bakalım ne gelecek? Onu da büyük bir ihtimalle İnstagram hesabımdan paylaşırım. Takip etmek isteyenler hesabıma buradan ulaşabilirler.
Diğer kazanan bloglar da şu şekilde;


ve ben :)

Herkesi tekrar gönülden tebrik ederim. Nice yarışmalar ve nice kazananlar dilerim. Sevgiler :)

18 yorum:

 1. Kazanan tüm arkadaşlarımı ve de sizi gönülden tebrik ediyorum :) Başarılarınız daim olsun :)

  YanıtlaSil
 2. Tekrar tebrikler arkadaşım, bu arada ben de tıpkı senin gibi Ayşei arkadaşımın sayfasından gördüm yoksa benim de haberim olmayacaktı. :))ama bir şey diyeceğim ben blog yarışmalarına karşıyım çünkü (düzenleyen arkadaş olur da okursa yanlış anlamasın lütfen) yarışma fikrine karşıyım. Her blog özel, hepsi emek ürünü, hepsinin yeri ayrı bende. :)

  Sevgiler..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tekrar teşekkür ederim haber verdiğin için. İkimiz de şanslıymışız belli ki haberdar olma konusunda.
   Aslında ben değilim. Yarışmalar her zaman, rekabet ortamı yarattığı için, daha iyi işlerin ortaya çıkmasını sağlar. Bence iyidir ;)
   Sevgiler :)

   Sil
 3. Evet çok kaliteli bloglar başarınızın devamını bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kazanan tüm arkadaşlarım adına teşekkür ederim :)

   Sil
 4. Ne güzel bir haber bu :) yarışmayı yapan arkadaşa teşekkür eder seni de tebrik ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim :) Sürpriz oldu, güzel oldu, teşvik oldu ;)

   Sil
 5. Güzel bir sürpriz tekrar tebrik ederim hediyeni ben de çok merak ediyorum 😉❤️

  YanıtlaSil
 6. Tek tek hepinizi yürekten tebrik ediyorum ...
  Ne güzel buluşmalar bunlar ...
  Emeğinize sağlık

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum :)

   Sil
 7. Tebrik ediyor başarıların devamını diliyorum ve de tabi ekliyorum darısı başıma :D söylenir söylenmez mi bilmem ama ben de oy vermiştim :))) sayfana oy verenlerden biri de bendim, iki blog için daha oy vermiştim yanlış hatırlamıyorsam. Hatta geçen gün aklımdan geçiyordu ne oldu sonuç diye :) Güle güle kullan hediyeni bakalım neymiişş, sanki çeyrek altındı :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah darısı herkesin başına :) Çoook teşekkür ederim, belki de senin oyun sayesinde kazananlardan biriyim. Çeyrek altın birincinin hediyesiymiş. Bizimkiler sürpriz. Heyecanla bekliyorum.

   Sil
 8. Tebrik ederim Sinem'cim, bunu ve fazlasını gerçekten hak ettin. Dilerim bu sene Bumerang artık yapmadığı ödül törenini yapar ve Her Şeyden Konuşmalı'yı orada da görürüz <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ara ara aklımdan geçmiyor değil Yelizcim acaba Bumerang'a ne oldu diye. Artık bana reklam bile göndermiyorlar o yüzden pek ümitli değilim onlardan :) Böyle güzel sürprizler tam da belli bir noktaya gelmişken yeniden canlanmamı sağlıyor.
   Teşekkür ederim :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.