Hello Kitty Toyzz Shop Ankara Forum Outlet'teydi

3 Aralık cumartesi günü sevgili Ankara Etkinlik, Ayşegül Hanım'ın davetiyle, Ankaralı bloggerlar olarak Hello Kitty ile buluşmak için, Ankara Forum Outlet'teki yeni Toyzz Shop mağazasındaydık. Bir yandan Hello Kitty ile keyifli anlar geçirirken diğer yandan da Toyyz Shop'un ve Türkiye'nin ilk oyuncak outlet mağazasını keşfe çıktık.


Eğlencenin ve oyuncağın adresi Toyzz Shop; Türkiye’nin ilk oyuncak outlet mağazası Forum Ankara’da düzenlediği özel parti ile Hello Kitty’yi hayranlarıyla buluşturdu.

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, Temmuz ayında açılışını gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk oyuncak outleti Forum Ankara mağazasında dünyaca ünlü Hello Kitty’ye özel düzenlediği partide Hello Kitty hayranlarını ağırladı.

Toyzz Shop Forum Ankara Outlet mağazasında bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar gibi her tür oyuncağın yer aldığı, zengin ürün çeşidi inanılmaz fırsatlarla oyuncak tutkunlarıyla buluşuyor.

En uygun fiyatlı, kaliteli ve sağlıklı oyuncağın bir numaralı adresi Toyzz Shop Forum Ankara Outlet mağazası her gün farklı ürünlerde sunduğu özel indirimler, kazançlı promosyonlar, tek fiyatlı reyonlar, iki alana bir bedava kampanyası gibi hesaplı ve karlı alışveriş fırsatlarıyla çocuklar başta olmak üzere sevenlerinin yoğun ilgisiyle büyük küçük herkese hizmet sunuyor.

Açıldığı ilk günden beri Forum Ankara Outlet’e Ankaralıların ilgisinden çok memnun olduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven “Toyzz Shop ailesi olarak bugün burada Hello Kitty’i Ankaralı sevenleriyle buluşturduğumuz ve hep birlikte bu eğlenceli günde çocuklarımızın yüzlerindeki sevince ve heyecana ortak olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz. Outlet mağazamızda misafirlerimize uygun fiyatlar, kazançlı kampanyalar ve hesaplı alışveriş seçenekleri ile muhteşem fırsatlar sunmak bizi çok sevindiriyor. Mağazamızda hayata geçirmeyi planladığımız yeniliklerimizle daha çok aileye ulaşarak, daha çok çocuğu mutlu görmek ise en büyük hedefimiz” dedi.                        

Güne dair basın bülteni de bu şekilde olan Toyzz Shop Outlet'i umarım en kısa zamanda ziyaret etme imkanına erişebilirsiniz. İçerisinde çok uygun fiyatlara harika oyuncaklar bulacak ve hem siz hem de çocuklarınız bu durumdan çok memnun kalacaksınız. 
Çocuklar mutluysa aileleri, aileler mutluysa tüm memleket mutludur öyle değil mi?
Sevgiyle :)

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.