Puhu TV'de İzlenebilecek Unutulmaz Türk Filmleri


Filmlere nasıl delicesine tutkun olduğumu sanıyorum çok iyi biliyorsunuz. Film izlemek benim için hikayeler sayesinde farklı hayatlara şahit olabilmek, karakterlerle empati yapabilmek ve görüntülerdeki manzaralarda kendimi hayal edebilmek anlamına geliyor. Bu yemek yemek, su içmek gibi bir ihtiyaç haline geldi. Ve artık bu ihtiyacımı Türk filmlerini de izleyerek giderebileceğim bir site yayın hayatına başladı.


Sitenin adı Puhu TV ve içerisinde dizi ve film severler için onlarca seçenek bulunuyor. Biliyorum ki günlük koşturmaca içerisinde kimi zaman hayranı olduğumuz dizileri izleyemiyor sonrasında da tekrar bölümünü yakalamak için kendimizi oldukça büyük zahmetlere sokuyoruz. Ya da en önemlisi çok ama çok sevdiğimiz dizimiz bitiyor ama onunla aramızdaki bağ hala devam ediyor. Yine izlemek istiyoruz onu bu kez de bölümlere ulaşamıyor ya da diziyi hiç bulamıyoruz. İşte Puhu TV dizi severlerin bu sorununa çare olurken diğer yandan da ben gibi film severlere harika bir arşiv yaratmış. Biraz da ondan bahsedelim.


Yıllar yıllar öncesinin çok sevilen, izlemeye doyulamayan Türk filmleri hem HD görüntü kalitesiyle hem de tek parça halinde Puhu TV sayesinde artık bir tık ötemizde. Ahh şimdi şu film olsaydı da izleseydim diyeceğiniz unutulmaz Türk filmleri Puhu TV’de, onları kolaylıkla ve hiçbir sorun yaşamadan izleyebilir kendinize ayırdığınız keyif saatlerinize keyif katabilirsiniz.
Bu ballandıra ballandıra anlattığım filmlerden birkaç örnek vermem gerekirse ilk olarak Hababam Sınıfı’nı yazmalıyım sanırım sonra Neşeli Günler, Şeker Pare, Bizim Aile, Tatlı Dillim, Milyarder, Sultan, … Liste böylece uzayıp gidiyor çünkü bu arşivde komediden drama, polisiyeden klasiğe uzanan film türlerinin hepsi bulunuyor. Halk dilinde konuşacak olursak “Yok yok!” diyebilirim kısaca.
Sevdiğiniz filmlere ve dizilere kolayca ulaşabileceğiniz yeni bir oluşum olan Puhu TV ile izleyemediğiniz film ya da dizi kalmayacak, boş zamanlarınızı da ilginizi çeken şeyleri izleyerek değerlendirebileceksiniz. Haydi, hemen gidip Puhu TV’yi inceleyin ve sonrasında yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım.Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.