Hoş Geldin 2017!

Yaşarken yavaş ama arkamıza dönüp baktığımızda çok hızlı geçtiğini fark ettiğimiz bir yılı daha geride bıraktık. Bu yıl ülke olarak çok yıprandık, üzüldük, psikolojimiz bozuldu ama hala yaşıyoruz. Yaşamaktan başka bir şey gelmiyor elimizden ve elbette günlerimizi mutlu geçirmeye çalışmak da en önemlisi çünkü bu hayatın tekrarı yok.

Bu nedenle Hera ile oturduk düşündük. Bu yeni yılda sevdiklerimizin yüzlerini biz güldürelim dedik. Öyle hemen bakıp geçmeyin bu poz için çok uğraştık ;) İnstagram'da 30 aralık gecesinden başladık pırıltılarımızı dağıtmaya blogda da yılın ilk günü olsun diye karar verdik. İşte size yeni yıl mesajımız;

"Taaa Kuzey Kutbu'ndan bindik kızağımıza, yüklendik yıldızları, ışıltıları, huzuru, mutluluğu, sağlığı, aşkı, sevgiyi, sevinci ... İhtiyacı olanlara dağıtmak için yola çıkıyoruz Ren Hera ile 🙈 2017'de mutlu olmayan, aşık olmayan, huzur bulmayan, sevinçten ışıldamayan kalmasın istiyoruz💫 Hazır mısınız? Son saatler. Yeni yılda hayallerinizle, dileklerinizle buluşacaksınız🙏🏻🎄✨ Yeni yılınız kutlu olsun ❣️"

Dilerim bu yıl bireylerin hayallerine, dileklerine ulaştığı ülkemizin de refaha ulaştığı bir yıl olur. Astrologlar 2017'nin de 2016'dan pek farklı geçmeyeceğini söyleseler de en azından içimizi ferah tutarak ve bireysel olarak mutlu olmaya çalışarak hasarsız bir şekilde geçiririz bu yılı.

Sevgi, sağlık, huzur, mutluluk ve başarı hep sizinle, hem bizimle olsun :)
Mutlu yıllar...


2 yorum:

  1. yeni bloguma bekler ve takipçi olmak isterim karşılıklı

    http://gezgiccift.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.