Kibem Mutfak Yeni Yıl Partisi

Geçtiğimiz hafta sevgili Ayşegül Hanım'ın davetiyle Ankara'da şubesini açan Kibem Mutfak'ın yılbaşı partisine katıldım. Bu davetle hem uzun zamandır görmediğim blogger arkadaşlarımı görecek, hem yeni bloggerlarla tanışacak hem de Kibem Mutfak hakkında detaylı bilgi sahibi olacaktım. Haydi gelin partide neler varmış yakından bakalım :)


Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunu Hatice Karslıoğlu tarafından kurulan Kibem Mutfak belli ihtiyaçlar ve bunların karşılanamaması sonucu ortaya çıkmış ve 2014'ten beri ihtiyaç sahiplerine hizmet ediyor. 2. şubesi Ankara'da açılan Kibem Mutfak "Yaşam koşullarınıza göre beslenme biçiminizi yeniden sağlıklı bir düzene oturtur." görüşüyle yola çıkan bir merkez.

Diyet yaparken aç kalmayacağınız, tatsız yemeklerle beslenmeyeceğiniz bir program tercih ediyor ve sizin için en doğru beslenmenin nasıl olacağının eğitimini almak istiyorsanız onlara bir kulak vermekte fayda var. Diyet yapmak ve sağlıklı beslenmek isteyenlere hiçbir şekilde hızla kilo kaybı sözü vermeyen Kibem Mutfak, onlara sağlıklı kilo kaybı sözü veriyor.

Bizler de Ankaralı Bloggerlar olarak bu inanışla yola çıkılan ve yapılan yiyecekleri tattık o yılbaşı partisinde. Hepsini tadamamış olsam da birçoğunun tadına baktım elbette ve kesinlikle söylemeliyim ki lezzetlilerdi.

Çok çok kalabalık bir yılbaşı partisinin ardından Kibem Mutfak'ı sağlıklı beslenmeyi öğrenmek isteyen ya da diyet yaparak ideal kilosuna kavuşmak isteyen Ankaralılar'a tavsiye ediyorum. Başka yollarla aradığınızı bulamadıysanız belki de size iyi gelecek olan yer burasıdır.Fotoğraf karesine sığan kısmımız sadece bu kadar ama inanın o gece bu karedekilerin iki katı kadar blogger vardık :) Sağlık ve huzur dolu günler dileklerimle.
Sevgiler :)
Kibem Mutfak'ın internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Not: Birbirinden güzel bu fotoğraflar yine bir Ankaralı blogger olan sevgili Sevde'ye aittir. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.