Morfill Profesyonel Koçluk ve Danışmanlık - Blogger Etkinliği

Kendimi elimden geldiğince geliştirmeye çalıştığımı ve bu yönde de ilgimi çeken eğitimlere sıklıkla katıldığımı ve birçok kitap okuduğumu her biriniz biliyorsunuz artık. Tam da ilgim dahilinde olan, http://www.trendyandfriendly.com/ blogunun yazarı sevgili Nilgün'ün davetiyle, Ankaralı bloggerlarla birlikte Morfill Profesyonel Koçluk ve Danışmanlık'ta buluştuk. 


Etkinliğimizin ana başlığı "Kendimi Tanıyorum"du. Bu başlık altında çeşitli testler ve çalışmalarla kendimizi tanımaya yönelik uygulamalar yaptık. Önceliklerimizin neler olduğunu, hayata bakış açımızın nasıl olduğunu, çevremizdeki insanları nasıl ve neye göre değerlendirdiğimizi ve aslında ne yapmamız gerektiğini tek tek öğrendik. Uygulamalar esnasında kimi zaman çok eğlenirken kimi zaman da duygusal anlar yaşadık.

Çalışmalara başlamadan önce kendilerini teker teker tanıtan Morfill Profesyonel Koçluk ve Danışmanlık ekibi konusunda uzman kişilerden oluşuyor. Bizlere kısaca Koçluk çalışmalarının nasıl olduğundan, bu konuda özellikle ülkemizde yapılan yanlış uygulamalardan, NLP eğitimlerinden ve Hipnoterapiden bahsettiler. Bu çatı altında Koçluk ve NLP konusunda sertifika programlarına katılabilirken Profesyonel Yaşam, İlişki, Öğrenci, Yönetici ve Takım Koçluğu konularında destek alabilirsiniz. Bireysel eğitimler yaptıkları gibi kurumsal eğitimler de veren Morfill Profesyonel Koçluk ve Danışmanlık'ta belki de sorunlarınızın odağına giderek çözümü bulabilecek ve hayatınıza bambaşka bir bakış açısı kazandıracaksınız.

Çalışma esnasında 
Zamanın nasıl akıp geçtiğini fark etmeden birçok farklı uygulama sonucunda müthiş bir enerji, kendine güven ve kendim için bir şeyleri daha çözebilmenin huzuruyla ayrıldım Morfill'den. Sizler de Morfill hakkında detaylı bilgi almak ve onlarla tanışmak isterseniz önce internet sitelerini inceleyebilir; http://www.morfill.com/ sonra da kendileriyle tanışmaya gidebilirsiniz. Her biri konularında uzman bu ekiple aklınızdaki birçok soru işaretinin cevaplarını bulacaksınız.
Morfill Profesyonel Koçluk ve Danışmanlık - Terapi Odası

Morfill Profesyonel Koçulk ve Danışmanlık - Oyun Terapi Odası

Nilgün'e Çapalama Tekniği uygulanıyor

Birkaç eksiğimizle Morfill etkinliğine katılan Ankaralı Bloggerlar. Bir kısmıyla ilk kez tanışsam da çok keyifli bir sohbetle günü bitirdik. Daveti için Nilgün'e tekrar sonsuz teşekkürler ve başka bir etkinlikte tekrar görüşebilmek dileklerimle.

Şimdi sıra sizde; Koçluk, NLP, Hipnoterapi vb konularda sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce de bu zorlu hayatta bu tip desteklere ihtiyacımız var mı? yoksa herkes kendi kendisinin başının çaresine bakar mı? Düşüncelerinizi merakla bekliyorum.

4 yorum:

 1. Ne keyifli bir gündü.Ben kendi adıma birkaç uygulamayı hayatıma aldım. Teşekkür ederim hem geldiğin, hem de güzel yazın için. İnşallah yeni etkinliklere :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de bana iyi geleceğine inandıklarımı yapmaya devam ediyorum. Çok keyifliydi benim için de. Davetin için tekrar çok teşekkür ederim. İnşallah, etkinlikler için hazırım, bekliyorum :)

   Sil
 2. Kisiyi gelistiren bu tarz calisma ve kitaplari seviyorum. Mutlaka bize kattiklari vardir.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle. Birkaç saatlik çalışmayla bile kendimizde hiç bilmediğimiz noktaları keşfettik.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.