Otto Lounge İftar Daveti

Geçen haftalarda sevgili Gurme Akademi davetiyle Ankara'da yeni açılan Otto Lounge'ın açılıştan bir gün önceki iftar davetindeydik. Ankara, Çukurambar'da açılan Otto Lounge'da keyifli zaman geçirebileceğiniz bir çok seçeneğiniz mevcut.

Garsonların ilgili ve kibar olduğu davet gecesinde iftar masalarımızda bulunan lezzetli ikramlıkların sonrasında harika bir çorba ile yemeğimize başladık. Kıvamı çok yerinde olan çorbanın ardından arasıcak olarak sebzeli börek geldi. Yemekte ise kırmızı et ya da tavuk seçebiliyorduk, ben tercihimi tavuktan yana kullandım ve yanında çok güzel soslu bir makarna ile servis edilen tavuktan çok memnun kaldığımı söylemeliyim. 

Yemek öncesi gezme imkanına sahip olduğumuz Otto Lounge'da az önce de söylediğim gibi herkese hitap edebilecek birçok farklı köşe bulunuyor. Mesela bir kitap sever tek başına gelip bu şömine başında keyifle kitap okuyabilir ya da üst katlarda arkadaşlarınızla çeşitli masa oyunları oynayabilirsiniz.

Kalbimi çalan yer elbette burası oldu :)

Seçkin blogger arkadaşlarımla keyifli bir sohbet eşliğinde harika bir gece geçirdik. Bunu gerçekleştirmemizi sağlayan başta Otto Lounge olmak üzere, Gurme Akademi ve sevgili Nilay Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim.

Keyifli bir gece, lezzetli yemekler ve eğlenceli vakitler için sizler de Otto Lounge'u tercih edebilirsiniz. Gidecek olanların yorumlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Sevgiler...


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.