Güneş Gözlüğümü Kaybettim!

Yaz geldi ve ben güneş gözlüğümü kaybettim. Şimdi benim için zor bir süreç başlıyor. Yeni bir güneş gözlüğü seçmek zorundayım ve bu benim için hiç de kolay bir süreç değil. Bu seçimimde birçok farklı kanaldan modelleri elemeye çalışacağım elbette ama sanıyorum en uygun fiyatlara internetten ulaşabileceğim.

Daha önceki güneş gözlüğü alışverişimi Atasun Optik'in neredeyse sonsuz sayılabilecek çeşitli modellerinden seçerek tamamlamıştım. Bu sefer de Atasun Optik'in internet sitesinden alışveriş yapmaya karar verdim. Atasun'un kadın güneş gözlükleri kategorisine hiç baktınız mı bilmiyorum ama baktıkça bakası geliyor insanın. Siteden birkaç tane güneş gözlüğü almadan çıkabilirsem, yakınlarıma söyledim, beni tebrik edecekler :)Atasun Optik'in kalitesine ve hizmet anlayışına sonuna kadar güvendiğimden internet alışverişimi de rahatça ve huzurla yapacağım da sanıyorum hepinizin malumudur. Güneş gözlükleri, özellikle son yıllarda her birimizin vazgeçilmez aksesuarlarından. Eskiden yalnızca yazın, çok güneşli ortamlarda kullanımı tercih edilirken artık yaz kış, gözlerimizin korunmasına ihtiyaç duyduğumuz her ortamda kullanabildiğimiz bu aksesuarlardan birkaç farklı modelde edinmek de her birimiz için bir nevi ihtiyaç. 

O halde ne duruyoruz? Atasun Optik'in internet sitesi beni bekler, ben birkaç tane güneş gözlüğü seçip geliyorum :)

Sevgilerimle...

2 yorum:

 1. Ah şu güneş gözlükleri yok mu, dışarıda ilk unutulacaklar listesinde birinciliğini her zaman korumuştur benim için :)
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yaa maalesef :/ Öyle de çok seviyordum ki. Napalım yenisini almam gerekiyormuş diyorum şimdi. Sevgiler

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.