Ankara'da Yeni Bir Blogger Buluşması

Uzun süredir takip ettiğim dahamutluyuz.com sitesinin sahibesi Yurdagül hanımdan bir süre önce bir çağrı aldım. Bir blogger buluşması organize ediyordu ve beni de davet etmişti. Nasıl sevindiğimi elbette tahmin ediyorsunuzdur çünkü yazılarını okuduğunuz insanlarla buluşmak, aynı anı paylaşmak her zaman için çok özel bir duygu oldu benim için. 

İşte tam da bu nedenle koşa koşa gittim buluşmaya ve herkesle tanıştığımda da iyi ki gitmişim dedim. Buluşmaya şehir dışından bile katılan arkadaşlarımız vardı ve sanki yıllardır tanışıyormuşçasına keyifli bir sohbet sürüp gitti.
Buluşma mekanına girmiş ve merdivenleri çıkarken aklımdan geçenler beni gülümsetti. Neden mi? Çünkü ben her yeni ortama giderken kalbi içinden çıkacakmışçasına çarpan, yolda giderken acaba gitmesem mi endişeleri taşıyan, çekinen bir yapıya sahiptim. Ama her seferinde de bunu yenmek için elimden gelen her şeyi yaptım. İşte merdivenlerden çıkarken gülümsememin nedeni içimde hiç o kaçma hissinin oluşmamış olmasıydı. Ne mutlu bana :)

Buluşmamıza şehir dışında olması nedeniyle katılamayan Ece ablamıza inceliği ve bizlere gönderdiği çiçek için çok bir de ben teşekkür etmek isterim. Bir diğer teşekkürüm ise kıtalar arasından bizleri unutmayıp görüntülü mesaj yollayan Derya'ya olacak. Ne güzel insanlarla buluşmuş, tanışmışız bloglar sayesinde.

Tekrarının en kısa zamanda olması dileklerimle cumartesi günü birlikte olduğumuz bloglar şöyleydi:

ve ben :)


12 yorum:

 1. Eğlenceli bir buluşma olmuş şüphesiz..

  YanıtlayınSil
 2. Çok iyi oldu değil mi? Sanal dünyadan gerçek dünyaya geçiş yaptık:) Şöyle birbirimizi 'kullanıcı adı', 'blog adı' rumuzlarla değil kanlıcanlı karşımızda gördük, el sıkıştık, kucaklaştık, öpüştük. İnşallah yine buluşuruz. Ömrüm olursa ben de katılırım.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah, ne çok istiyorum tekrarının olmasını bilseniz :) Çok keyifli bir buluşmaydı.

   Sil
 3. Ne iyi ettin de geldin :)Davetimi geri çevirmediğin için çok sevindim.Seni de gerçekten merak ediyordum.Çok hoş ve naif bir enerjin var.Destekleriniz ve varlığınız için çok teşekkür ederim :) Sevgilerimle :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yaaa güzel sözlerin için çok teşekkür ederim :) Ben de tanışmak istiyordum hep, harika bir buluşma oldu. Kocaman sevgiler :)

   Sil
 4. Sizlerle tanışmak çok güzeldi. Daha nicelerinde görüşmek üzere. Birde oğlumun blog linkini de eklerseniz çok mutlu olur :)Sevgiler :)
  https://hayatagencbakis.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Elbette hemen ekliyorum, benim hatam özür dilerim. Sizlerle tanıştığıma çok sevindim ve oğlunuz için söylemek isterim ki pırıl pırıl bir çocuk, tüm emeklerinize sağlık :)

   Sil
 5. Sizin gibi yazma ve okuma heveslisi insanlarla tanışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Bir başka böylesi güzel bir etkinlikte buluşma dileğiyle :)

  YanıtlayınSil
 6. Çok naif bir yanınız var. Duru ve yalın görüntünüz karşı tarafa sizi tanıma isteğini zaten veriyor.

  Bir başka toplantıda sizinle görüşmek isterim. Sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için, çok mutlu ettiniz beni. Ben de sizinle görüşmeyi çok isterim. Kocaman sevgiler :)

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.