Kübra'nın Doğum Günü Etkinliği'nin Sponsorları

İki önceki postumda bahsettiğim ve fotoğraflardan da gördüğünüz gibi çok keyifli geçen etkinliğimizin elbetteki birbirinden değerli sponsorları vardı. Her birine tek tek, denememiz için gönderdikleri ürünlerden dolayı teşekkür ediyor ve sizleri onlarla tanıştırmak istiyorum :)

Daha önce hiç kulak tıkacı kullanmamış biri olarak Orifleks'in gönderdiği bu kulak tıkaçlarıyla ilk deneyimimi merakla bekliyorum. 

HC CARE firmasının gönderdiği micellar yüz ve makyaj temizleme suyu ve saç bakım kompleksini kullanmaya çok tan başladım. Her ikisini de çok beğendiğimi söylemeliyim. Bu markayı aklınızın bir köşesine yazın.

Farmona firmasının gönderdiği güneş kremini ilk yaz tatilimde kullanacağım.

Yves Rocher ürünlerini severek kullanıyordum ve hediyelerimizden biri de bu markadan konsantre duş jeli oldu. Bu minicik tüpün içinde tam 40 duş kullanabileceğiniz mis gibi kokan bir jel bulunmakta. Ben çok beğendim.
Revox firmasından gönderilen saç dökülmesini önleyen ve klora karşı koruyucu şampuanlar BIOBLAS, REVOX VE BIOZ denenmek için sabırsızlıkla sıralarını bekliyorlar. En merak ettiğimse klora karşı koruyuculu şampuanı kullanınca saçımın nasıl bir tepki vereceği :)

Ne zamandır aklımda olan ama bir türlü alıp deneyemediğim ürünler de Pakmaya'dan geldi. Her birini denemek için sabırsızlanıyorum.

Bilmiyorum duydunuz mu ama son günlerde adından sıkça bahsettiren temizlik ürünleri markası HighGenic de bize ürünlerinden göndermişti. Sirkelim'i zaten denemek istiyordum ve memnun kaldım. Her yüzeyde kullanabileceğiniz Silikonlu Temizleyici de gerçekten bir hayat kurtarıcı niteliğinde.

Mustela firması yetkilisi Eda Hanım'ın da bizlerle birlikte olduğu günde aynı zamanda yenidoğan doktoru Yelda Hanım ve ebe Fatma Hanım da bizlerleydiler. Eda Hanım ürünler hakkında bizi bilgilendirirken Yelda ve Fatma Hanım ise bebekler ve doğum konusu hakkındaki sorularımızı cevapladılar. 

Bioderma firmasından gönderilen cilt sorunları yaşayanlar için çok faydalı olan bu ürünü henüz kullanmadım ihtiyacım olmadığı için ama kullananlardan duyduğuma göre çok iyi geliyormuş.

Katı ve doğal sabun kullanmaktan yana olan biri olarak İrem's Natural tarafından gönderilen bu sabuna ne kadar sevindiğimi bilemezsiniz. Hali hazırda kullandığım sabun bittiğinde kullanım için elbette ki yerini alacak.

Yepyeni bir marka olan Palabs ile de bu etkinlikte tanışma şansı buldum. Marka ve ürünleri hakkında bilgilendirme aldığımız Palabs sektöre gerçekten emin adımlarla giriyor gibi görünüyor.

Ne kadar almamaya ve yememeye çalışsam da işte Dr. Oetker'in muhteşem ürünleri yine evimdeler. Kekburger hem yapılışı pratik hem yemesi keyifli bir ürün. Brownili Puding'i ve Fondü'yü anlatmama bile gerek yok bence. 

Önce sevgili Kübra'ya ve ardından bizlerle olan tüm markalara çok çok teşekkürlerimle. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.