Siyah Beyaz Bir Hayat Bu'nun Doğum Gününde Buluştuk

Birkaç hafta kadar önce sevgili Kübra'nın günlerce üzerinde çalıştığı etkinliğine davetliydim. Etkinlikte hem Kübra'nın doğum gününü hem de yaklaşmakta olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladık. 

Bu upuzun masa günün ilerleyen saatlerinde birçok farklı şehirden gelen bloggerlar, onların keyifli sohbetleri ve sponsor firmaların ürünleriyle dolup taştı. 

Yepyeni bloggerlarla tanışmak ve önceden tanışıp ne zamandır görüşemediklerimle görüşmek çok keyifliydi. Ve sanıyorum her birimizin yüzünden bu keyif okunabiliyor. Şehir dışından üşenmeyip, tüm güzel enerjileriyle bizlerle olan blogger dostlara da ayrıca kocaman teşekkürler.


Buluşma sponsorlarımızın her biri bir arada. Sponsorlarımızdan bir diğer postta detaylıca bahsedeceğim.


Bizleri bir araya getirdiğin ve keyifli bir gün yaşattığın için çok teşekkürler Kübra'cım. Yeni yaşın sana dilediklerini getirsin. Kocaman sevgiler :)

10 yorum:

 1. Yine tüm bayanlar toplanmışsınız :) Biz de erkek bloggerlarla mı böyle bir etkinlik yapsak acaba :))

  YanıtlayınSil
 2. Ayyy ne güzel eğlenmişsiniz ablaam

  YanıtlayınSil
 3. Seni tanımak o güzel bakışlarına yansıyan naif kişiliğe böyle guzep bir etkinlikte rastlamak ve anı paylaşabilmek güzeldi...
  Dilerim en kısa zamanda yollarımız tekrar kesişir ve keyifle muhabbet ederiz....
  Kalemine yüreğine sağlık tatlım.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Emel Ablacım :) Benim için de çok keyifliydi seninle tanışmak. İyi ki yanyana oturtmuş Kübra bizi. Dilerim en kısa zamanda tekrar karşılaşabiliriz. Kocaman sevgiler...

   Sil
 4. Etkinlikler :)
  Ben de beklerim sayfama! :)

  YanıtlayınSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.