Sizin İçin Denedim; Vedette Korse


Vedette Korse Modelleri

Herkese merhaba, bu gün sizlere yakın zamanda denediğim ve çok memnun kaldığım bir üründen söz edeceğim. Bildiğiniz gibi kışın gelmesi biz kadınlar arasında ortaklaşa bir soruna yol açıyor zira kış geldiğinde daha çok kilo alıyoruz.  Bunun en büyük sebebiyse hepimizin bildiği gibi kış aylarında soğuk havalardan ötürü fazla dışarı çıkamamamız ve aktif olamamamız…  Böylelikle de vücudumuzda biriken fazlalık oluşumu.
Üstüne üstlük vücudumuz soğuk havalarda gardını alarak fazla üşümemek adına yağlanmaya daha müsait olabiliyor. Zira kış aylarında herkesin bildiği gibi metabolizma daha yavaş çalışıyor. Hatta kim bilir belki de kışlık giysilere güveniyoruz. İşte, şimdi birikmiş olan bu fazlalıklardan ve yağlardan arınma zamanı zira bahar ve yaz ayları kapıda. Bu yüzden de kullandığım Vedette korse ürünlerini sizlerle paylaşmak istedim.
Bildiğiniz gibi formda görünmek hatta kilo vermek için korseler her zaman bayanların tercih ettikleri önde gelen unsurlardan olmuştur. İşte Amerikan patentine sahip olan Vedette korse modelleri de bu konuda oldukça kaliteli ve kullanışlı bir yapıya sahip. Öncelikle Vedette korse modelleri zayıflatıcı, inceltici, toparlayıcı ve hamilelik sonrası kategorilerinde 4 ayrı modele sahip bir marka. Öte yandan bu kategorilerde bedeninize uygun numaralarda ve farklı vücut sorunlarına göre 10’larca Vedette korse modeli bulabiliyorsunuz. Üstelik dilediğiniz renklerde.
Bu açıdan Vedette korse modelleri dikkatimi çekmeyi başardı zira bu zengin alternatifleriyle birçok bayan vücudunda yaşanabilecek olan farklı sorunlara çare bulabiliyor. İlk giydiğim anda bile yumuşak dokusu ve vücudu sarmalayan ergonomik yapısıyla ayna karşısında belirgin bir form oluşturdu. Hatta bir - iki beden arasında incelme sağlarken hoş bir bel oyuntusu yanında şekilli bir vücut görüntüsü de sağlıyor.
Örneğin evden hızlıca çıkacağınız zamanlarda ya da aniden bir davet - toplantı haberi aldığınızda bile kıyafetlerinizin içine giyerek formda görünmenizi sağlıyor. Ter emici pamuklu kumaş ile donatılmış spandex elastan dokusu, zayıflatıcı mikro thermalzone hava aldıran çubuklara sahip özellikleri nedeniyle de size vücudunuzda oluşan terlemeyi hissettirmiyor bile. Zira bu özel dokusu sayesinde ter emilerek mikro hava kanallarından dışarı çıkıyor böylelikle de ürün cilde hava aldırıyor. Biliyorsunuz ki iç çamaşırı ve özellikle de korse seçiminde hava geçirgen özelliklerde ürün almanız çok önemli. Hava aldıran özelliklere sahip ürünler seçmediğinizde gün boyu teninize değen bu ürünler cildinizde tahribata neden olabiliyor. Bu yüzden Vedette modelleri önerilebilir cinsten.
Öte yandan şık, parlak ve dantelli tasarımları ile özel bir iç çamaşırı tasarımı şeklinde dizayn edilmiş ki içinde kendinizi 7/24 şık hissedebiliyorsunuz. Ek olarak vücuda uyguladığı basınç doğru noktalarda ve sizi sıkmadan gün boyu içinde rahat etmenizi sağlarken hareket kabiliyetinizi kısıtlamıyor. Kısacası varlığı ile yokluğu bir olan bir korse konforu yaşatıyor. Bu yüzden zayıflatıcı thermalzone etkili Vedette bel inceltici korse modellerinin performansına güvenebilirsiniz.  

Fiyat konusunda da Vedette korse modellerinin akla yatkın etiketlerde olduğunu söyleyebilirim. Zira bir kere alın tam alın, kaliteli olsun derim. Söz gelimi bir yıkamada kendini bırakacak olan kalitesiz korse modelleri almak yerine dokusu, tasarımı, elastikiyeti ve kavrayışı ile güvenebileceğiniz Vedette’lere evladiyelik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ürünleri incelemek, Vedette korse modelleri ile her zaman formda - ince görünmek, kısa zamanda Vedettelerle kilo vererek form bulmak için Vedette sitesine girerek ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

2 yorum:

  1. çok pahallıymış ama etkilerini görmek lazım

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Kaliteli ürünler ortalamanın üstünde oluyor genellikle fiyatlandırma olarak.

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.