Tüp Bebek Konusunda Kafanız mı Karışık?

Harika bir yaz mevsimi geride kalırken sanıyorum birçoğumuz sayısını unutabileceğimiz kadar çok düğüne katılmışızdır. Eğlendik, oynadık, onlar için güzel dileklerimizi dile getirdik…

Güzel aileler kurmak için ilk adımı atan arkadaşlarımdan biri çok fazla çocuk istiyor olmasına rağmen olmadığından endişe duymaya başladığından bahsetti. Bu durum özellikle son yıllarda tüm dünyada sık görülen bir durum olmaya başladı. Belki aldığımız besin değerlerinin kalitesizliği, belki hava kirliliği, belki maruz kaldığımız zararlı frekanslar ve belki de sadece genetik bir durum. Nedeni ne olursa olsun bu konuda ehil ellerde olmaları gerektiğine ve ciddi bir araştırma yapmaya karar verdik.

İlk hedefimiz benzer durumları yaşayan arkadaşlarımıza danışmak oldu. Onların bizleri yönlendirmelerine izin verdik. Aldığımız tavsiyeleri not aldıktan sonra ise internette bu durum için gidebilecekleri ve bize tavsiye edilen yerleri araştırmaya başladık. Tüm bu süreç sonunda onlar için en iyi seçimin Tüp Bebek Uzmanı Dr. Bahçeci olduğunda hemfikirdik.

 Bu konuda kafasında soru işareti olanlar için doktor beyin örnek bir videosunu buraya bırakmak istedim belki sizlerin de aradığınız yer burasıdır; “Hamile kalamıyorum, tüp bebek mi yaptırmalıyım?”

 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.