En Güzel Bileklikler Coquet'te

Kombin Bileklik Trendinin Önlemez Yükselişi!

Modanın yakın takipçisi olan kadınlar iyi bilir; son birkaç yılda takıları kombin şekilde kullanmak yükselen bir trende dönüşmüş durumda! Kulaklara 3-4 küpe birden takmak, parmakları yüzüklerle doldurmak, en az 4 kolyeyi aynı anda takmak bu trendin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Açıkçası trendin temsilcileri de gün geçtikçe artıyor çünkü kadınlar takı kullanımı çok seviyor. Haliyle ne kadar çoksa o kadar iyi! 
Bu trendi yakalamak isteyenler ise kombin yapmaya bilekliklerden başlıyor. Çünkü birbiri ile uyumlu olmasa da pek çok bilekliği bir arada kullanmak asla nahoş bir görünüme neden olmuyor. Bir bileğinize aynı anda metal, deri, kumaş ve ip bileklik modelini takabilirsiniz. En fazla salaş bir duruş alırsınız ki bu durumda da sokak modasına uygun bir stil yaratmış olacaksınız. 

En Ucuz Bileklik Modellerinin Nerede Olduğunu Biliyoruz!
Bileklik kombinleri yaparken bir de uyum yakalamaya özen gösterirseniz tadından yenmez! Dolayısıyla kombin takı kullanımı trendini yakalamak için önce bileklik modellerine yönünüzü çevirin. Peki, kombin şekilde takılabilecek modelleri nasıl bulabilirsiniz? Kolayı var; en güzel bileklikler Coquet'te ve fiyatları da yüzleri güldürmekle kalmıyor, kahkaha attırıyor. Ayırdığınız bütçe ile 3 tasarım satın alabileceğinizi düşünürken, alışveriş sepetinize 6 bileklik atmış olmanın keyfi, gerçekten paha biçilemez! 

Bu arada farklı stilleri denemek isteyenler için de harika tasarımların olduğunu keşfettim. Siteye tıkladığınızda ne demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız. Bileklik yapımı için uzun uğraş verildiği, her detayıyla belli olan modeller stilinize oldukça güçlü bir etkide bulunur. Ayrıca her bileklik spor görünmeli diye bir kaide yok. Klasik stili ön plana çıkaran ve son derece elegan bir duruş kazanmanızı sağlayacak tasarımları da sitede bulacaksınız. 
Aklınıza takılan soruyu da hemen yanıtlayayım. Mevcut takı koleksiyonunuza uygun modeller olduğundan emin olun! Bu siteden bileklik almanız, koskoca takı koleksiyonunuzdan vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Küpe, kolye ve yüzük gibi çeşitli tasarımları da bulabilirsiniz. Hatta bulun ve sepetinize atın. Neden mi? Siteyi keşfeden sadece ben değilim, ürünler kaliteli, fiyatlar da düşük olunca büyük bir ilgi görüyor. Model seçenekleri azalmadan yeni takı ihtiyaçlarını karşılamakta fayda var. Bu fırsat her zaman ele geçmiyor.

4 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.